imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

apple parodie shape of you

Kreativní parodie písně Shape of You o Applu


Apple si tuto parodii na píseň oblíbeného zpěváka Eda Sheerana do výkladní skříně určitě nepostaví. Video vytvořené Roberto Hoyosem je oprávněnou kritikou z pohledu uživatelů MacBooků.

Pamatujete si na poslední parodii na AirPods a úžasný slogan na jeho konci, „V podstatě zázrak?“ No, nebudeme vám tvrdit, že se budete u sledování tohoto videa smíchem popadat za břicho – to původní jen těžko něco překoná – nová MacBook parodie je ale určitě povedená. Kromě toho, že Hoyos zobrazuje uživatele Maců v dokonalém světle, si vytvořil také skvělou marketingovou příležitost pro svou společnost Throwboy.

apple parodie shape of you

Hlavním bodem jeho společnosti je tvorba reklamních předmětů s motivy Applu, jako polštář se smajlíkem a ikonická, i když odporná, kšiltovka „Make Apple Great Again“. Video nebylo zamýšleno jako útok na Apple, ale jeho cílem bylo podpořit prodej zmíněných kšiltovek a opravdu se jeho poselství nedá zapřít: jde o pravdivou a upřímnou parodii. Ačkoliv je video vtipným vyobrazením opatrné obchodní politiky Applu, pochybujeme, že by uživatelé Macu začali hromadně přecházet na PC.

Apple what are you gonna do?

‚cause the pro market needs love too

Your new products got me blue

I think Apple forgot me…

 

Next time I need something new

Gonna check out the PCs too

Is there anybody else thinking this too?

I think Apple forgot me…

Musíme ovšem přiznat, že Apple v poslední době nepředstavil nic nového, což je nicméně způsobeno také tím, že my, fanoušci Applu, máme velmi vysoká očekávání, někdy až nereálně vysoká. Na druhou stranu si i spoluzakladatel Applu a jeho momentální zaměstnanec Steve Wozniak myslí, že se Apple a další podobně velké společnosti bojí riskovat, a proto bychom od Applu neměli očekávat žádnou „další velkou věc“.

Podívejte se na společnosti jako Google, Facebook, Apple a Microsoft, které změnily svět – Teslu nevyjímaje. Obvykle přišly od mladých lidí. Nevznikly z velkého byznysu.

Zdroj: Cult of Mac

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!