imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

maketa iphone 8

Maketa iPhonu 8?


Fotografie iPhonu 8 se k nám valí ze všech stran. Teprve před pár dny jsme přitom spatřili uniknutý design a nyní se k nám dostala maketa, kterou používají k testování výrobci příslušenství.

Dnes jsme psali o tom, zda bude mít nový iPhone opravdu Touch ID na zadní straně. Hned po dopsání článku byly zveřejněny následující fotografie hypotetické makety iPhonu 8. Dobrou zprávou je, že na nich čtečka otisků není nikde vidět. Ostatně tady jsou:

maketa iphone 8

Na základě zkušeností z minulých let může být maketa vyobrazená na fotografiích z 99 % stejná jako podoba chystané novinky. Zde další fotografie:

maketa iphone 8

S fotografiemi se na Twitteru podělil Benjamin Geskin: podle něj byla tato maketa vytvořena na základě Foxconn CNC modelu. Také dodává, že maketa má stejnou tloušťku jako iPhone 7 a stříbrný okraj bude ve finálním produktu černý. Jedinou těžko uvěřitelnou věcí na této maketě jsou díry na vrchní straně displeje. Podle Geskina bude displej vytvořen podle níže uvedeného schématu, který vypadá spíše jako práce pro sci-fi film.

maketa iphone 8

Ještě není zřejmé, zda jsou tyto informace a maketa, kterou ve své ruce drží, 100% přesné, podle nás jsou ale určitě věrohodné. V posledních letech unikaly právě v tomto období různé plány následovány fotografiemi maket, podobně jako se tomu děje nyní. Již brzy uvidíme, jak přesné tyto fotografie jsou, jelikož začne z výrobních továren unikat více součástek a podobu nového iPhonu bude snazší dát dohromady.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!