maketa iphone 8

Maketa iPhonu 8?

#Novinky
2017. 04. 24.

Fotografie iPhonu 8 se k nám valí ze všech stran. Teprve před pár dny jsme přitom spatřili uniknutý design a nyní se k nám dostala maketa, kterou používají k testování výrobci příslušenství.

Dnes jsme psali o tom, zda bude mít nový iPhone opravdu Touch ID na zadní straně. Hned po dopsání článku byly zveřejněny následující fotografie hypotetické makety iPhonu 8. Dobrou zprávou je, že na nich čtečka otisků není nikde vidět. Ostatně tady jsou:

maketa iphone 8

Na základě zkušeností z minulých let může být maketa vyobrazená na fotografiích z 99 % stejná jako podoba chystané novinky. Zde další fotografie:

maketa iphone 8

S fotografiemi se na Twitteru podělil Benjamin Geskin: podle něj byla tato maketa vytvořena na základě Foxconn CNC modelu. Také dodává, že maketa má stejnou tloušťku jako iPhone 7 a stříbrný okraj bude ve finálním produktu černý. Jedinou těžko uvěřitelnou věcí na této maketě jsou díry na vrchní straně displeje. Podle Geskina bude displej vytvořen podle níže uvedeného schématu, který vypadá spíše jako práce pro sci-fi film.

maketa iphone 8

Ještě není zřejmé, zda jsou tyto informace a maketa, kterou ve své ruce drží, 100% přesné, podle nás jsou ale určitě věrohodné. V posledních letech unikaly právě v tomto období různé plány následovány fotografiemi maket, podobně jako se tomu děje nyní. Již brzy uvidíme, jak přesné tyto fotografie jsou, jelikož začne z výrobních továren unikat více součástek a podobu nového iPhonu bude snazší dát dohromady.

Přidejte komentář