imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone se nejoblíbenější telefon

Malý telefon, obří úspěch – uživatelé zbožňují iPhone SE


Dnes byly zveřejněny výsledky průzkumu o spokojenosti amerických uživatelů s chytrými telefony. I když trh směřuje k větším displejům, celkovým vítězem se stal iPhone SE.

Přinášíme vám výsledky průzkumu American Customer Satisfaction Index (ACSI) týkající se chytrých telefonů. ACSI je přitom jeden z největších a nejpřesnějších průzkumů svého druhu. Tentokrát bylo e-mailem kontaktováno mezi květnem 2016 a dubnem 2017 36 194 vybraných Američanů. Odpovědět měli na otázku, jak jsou spokojení se svým zařízením. Data pak byla zpracována unikátním modelem ACSI a transformována na číselné hodnoty.

iphone se nejoblíbenější telefon

Z maximálních 100 možných bodů jich iPhone SE získal hned 87. Díky tomu překonal telefony Samsung Galaxy S6 Edge+ a iPhone 7 Plus, které měly oba shodně 86 bodů, a také všechny ostatní zařízení vyráběná Samsungem a Applem. Výsledky samy o sobě vypovídají o aktuálním trhu chytrých telefonů mnohé.

Faktem je, že seznam obsahuje pouze telefony s větším displejem. Nejlepších 10 zařízení, kromě iPhonu SE, jsou všechno větší verze telefonů s těmi největšími displeji. Výsledek tedy názorně ukazuje, že jsou uživatelé opravdu rádi, že Apple nabízí moderní a konkurenceschopný telefon se 4” displejem.

V posledních několika letech jsou oblíbenější chytré telefony s většími displeji. Očividně ale uživatelé opět zatoužili po menším a ne tak drahém telefonu, jelikož iPhone SE – první modernizace 4palcového telefonu Applu od roku 2013 – skončil v ACSI první.

– řekl provozní ředitel CSI David VanAmburg.

iphone se nejoblíbenější telefon
Dát moderní hardware do menšího displeje se vyplatí.

Bylo by skvělé, kdyby Apple vydal iPhone o velikosti SE, ale díky bezrámečkovému designu s velikostí displeje 4,7” a moderním hardwarem. Bohužel to si můžeme nechat jet zdát. Apple v září určitě s ničím takovým nepřijde. Možná někdy jindy. My bychom si ho koupili okamžitě…

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!