imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nahlédněte dovnitř Apple Parku!


Výstavba Apple Parku už finišuje tak rychle, že dělníci zůstávají na stavbě dlouho do noci, aby byl projekt co nejdříve dokončen. Jeden z tvůrců videí z dronů toho využil, aby nahlédl do vnitřních prostor komplexu.

Z toho, co tam objevil, by někomu mohla spadnout čelist. No, možná ne tak úplně – to, co na videu vidíme, je totiž kromě jiného ještě stále spousta práce k dokončení. Krabice, stavební materiál a stroje jsou všude. Prostory však vypadají neskutečně grandiózně. Jakmile bude dílo dokončeno, půjde o neuvěřitelnou stavbu.

01_april_apple_park_drone_video

Dokončení by pak mělo přijít hodně brzy, jelikož Apple už začal s přesunem některých svých zaměstnanců do nové budovy. Za pár dní či týdnů se kampus zaplní lidmi. Práce na exteriérech pak pokračují bezproblémově, zasazeno je stále více stromů, i když mezi nimi pořád vidíme stavební stroje. Bez trávy vše trochu připomíná záběry z Marťana.

Na videu uvidíte i Steve Jobs Theater, které svým tvarem trochu připomíná houbu. Skleněné panely jsou ale ještě obaleny ochrannou folií, kromě tvaru budovy toho tak příliš nevidíme. Na videu jsou každopádně nejzajímavější noční záběry. Apple Park na nich vypadá neskutečně, a to se světelná opera naplno rozjede až po dokončení. Jestliže vás zajímá pouze tato část, přeskočte ke konci videa, záběry z vnitřních prostor Apple Parku startují kolem 50. vteřiny.

Video pořídil Duncan Sinfield, jehož práci jste měli možnost zhlédnout v řadě předchozích článků o záběrech Apple Parku pořízených dronem.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!