imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

Jak nainstalovat iCloud fotky na počítač s Windows


Knihovna fotografií na iCloudu bezpečně ukládá všechny vaše fotky a videa do iCloudu, takže jsou dostupné ve všech vašich zařízeních. Existuje i ve verzi pro počítače se systémem Windows.

Knihovna fotografií na iCloudu nahrává nové fotky a videa z PC s Windows, takže si je můžete prohlížet v aplikaci Fotky na iPhonu, iPadu, iPodu touch a Macu a na webu iCloud.com. Nově pořízené fotky se budou automaticky stahovat z Knihovny fotografií na iCloudu. Můžete si také stáhnout celou sbírku podle konkrétního roku.

Co budete potřebovat

Než začnete, přihlaste se do iCloudu svým Apple ID. Postupujte jednoduše podle pokynů k nastavení pro iPhone, iPad nebo iPod touch nebo Mac. Potom si následujícím postupem zapněte Knihovnu fotografií na iCloudu na PC s Windows 7 a novějšími.

Zapnutí Knihovny fotografií na iCloudu

 1. Stáhněte si iCloud pro Windows.
 2. Otevřete iCloud pro Windows.
 3. U položky Fotografie klikněte na Volby.
 4. Vyberte možnost Knihovna fotografií na iCloudu.
 5. Klikněte na položku Hotovo a pak na Použít.
 6. Zapněte Knihovnu fotografií na iCloudu ve všech svých zařízeních Apple.

Můžete si taky zvolit, že budete používat Můj fotostream a Sdílení fotografií na iCloudu, a nastavit umístění složek pro nahrávání a stahování.

Když na PC zapnete Knihovnu fotografií na iCloudu, Můj fotostream se automaticky vypne. Pokud chcete odesílat nové fotky do zařízení, která nepoužívají Knihovnu fotografií na iCloudu, můžete Můj fotostream znovu zapnout.

Nahrávání fotek a videí do Knihovny fotografií na iCloudu

Fotky a videa můžete z PC do Knihovny fotografií na iCloudu nahrávat následujícím postupem:

 1. Otevřete okno Průzkumníka souborů.
 2. V části Oblíbené klikněte na Fotografie na iCloudu.
 3. Klikněte na možnost Nahrát fotky a videa.
 4. Vyberte fotky nebo videa, které chcete odeslat, a klikněte na Otevřít.

Fotky a videa taky můžete přetáhnout z PC do složky Odeslané ve Fotografiích na iCloudu. Fotky a videa nahrané v aplikaci Fotky si můžete prohlížet na webu iCloud.com a ve všech svých zařízeních Apple.

Stahování fotek a videí z Knihovny fotografií na iCloudu

Nové fotky a videa, které přidáte do Knihovny fotografií na iCloudu, se do vašeho PC budou stahovat automaticky. Svou sbírku si následujícím způsobem taky můžete stáhnout podle konkrétního roku:

 1. Otevřete okno Průzkumníka souborů.
 2. V části Oblíbené klikněte na Fotografie na iCloudu.
 3. Klikněte na možnost Stáhnout fotky a videa.
 4. Vyberte fotky nebo videa, které chcete stáhnout, a klikněte na Stáhnout.

Fotky a videa se stáhnou do umístění nastaveného ve volbách Fotografií na iCloudu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.