00_new_stickers_in_imessage_cover

Nálepková válka na vašem iPhonu

#Novinky
2017. 03. 14.

Apple klade důraz i na ty nejmenší možné detaily, takže po válce emoji teď dostáváme celou pro řešení širokého spektra situací řadu nálepek do iMessage.

K velké radosti obyčejných uživatelů (a ke zděšení power userů) Apple každou chvíli stupňuje „faktor roztomilosti“ ve svých aplikacích. Přesto řada zákazníků ani netuší, že se v iMessage něco jako nálepky objevilo – toho si všimli i v Cupertinu. Rozhodli se tedy, že je čas lidi informovat, každý by o tom měl vědět! Díky, Apple…

Nálepky se v komunikační aplikace objevily docela nedávno, konkrétně s vydáním iOS 10. Ve stejnou chvíli Apple spustil i speciální App Store, kde může člověk utratit pár eur za balíčky stickerů podobných těm v reklamně níže.

Reklama přesně ukazuje, jakým způsobem se uživatelé mohou vyjadřovat pouze za pomoci emotikon a nálepek. Od té doby, kdy tuto vlnu Facebook odstartoval, se již nedá zastavit. A Apple se na hype train přidal taky. Všechny stickery z reklamy si pochopitelně můžete koupit, stojí po jednom euru. Jestliže se nudíte, vaše drahá polovička na nálepky nedá dopustit či máte prostě jen pár korun navíc, sady v obchodě čekají jen na vaše kliknutí.

Přidejte komentář