imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Nálepková válka na vašem iPhonu


Apple klade důraz i na ty nejmenší možné detaily, takže po válce emoji teď dostáváme celou pro řešení širokého spektra situací řadu nálepek do iMessage.

K velké radosti obyčejných uživatelů (a ke zděšení power userů) Apple každou chvíli stupňuje „faktor roztomilosti“ ve svých aplikacích. Přesto řada zákazníků ani netuší, že se v iMessage něco jako nálepky objevilo – toho si všimli i v Cupertinu. Rozhodli se tedy, že je čas lidi informovat, každý by o tom měl vědět! Díky, Apple…

Nálepky se v komunikační aplikace objevily docela nedávno, konkrétně s vydáním iOS 10. Ve stejnou chvíli Apple spustil i speciální App Store, kde může člověk utratit pár eur za balíčky stickerů podobných těm v reklamně níže.

Reklama přesně ukazuje, jakým způsobem se uživatelé mohou vyjadřovat pouze za pomoci emotikon a nálepek. Od té doby, kdy tuto vlnu Facebook odstartoval, se již nedá zastavit. A Apple se na hype train přidal taky. Všechny stickery z reklamy si pochopitelně můžete koupit, stojí po jednom euru. Jestliže se nudíte, vaše drahá polovička na nálepky nedá dopustit či máte prostě jen pár korun navíc, sady v obchodě čekají jen na vaše kliknutí.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!