imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nálepková válka na vašem iPhonu


Apple klade důraz i na ty nejmenší možné detaily, takže po válce emoji teď dostáváme celou pro řešení širokého spektra situací řadu nálepek do iMessage.

K velké radosti obyčejných uživatelů (a ke zděšení power userů) Apple každou chvíli stupňuje „faktor roztomilosti“ ve svých aplikacích. Přesto řada zákazníků ani netuší, že se v iMessage něco jako nálepky objevilo – toho si všimli i v Cupertinu. Rozhodli se tedy, že je čas lidi informovat, každý by o tom měl vědět! Díky, Apple…

Nálepky se v komunikační aplikace objevily docela nedávno, konkrétně s vydáním iOS 10. Ve stejnou chvíli Apple spustil i speciální App Store, kde může člověk utratit pár eur za balíčky stickerů podobných těm v reklamně níže.

Reklama přesně ukazuje, jakým způsobem se uživatelé mohou vyjadřovat pouze za pomoci emotikon a nálepek. Od té doby, kdy tuto vlnu Facebook odstartoval, se již nedá zastavit. A Apple se na hype train přidal taky. Všechny stickery z reklamy si pochopitelně můžete koupit, stojí po jednom euru. Jestliže se nudíte, vaše drahá polovička na nálepky nedá dopustit či máte prostě jen pár korun navíc, sady v obchodě čekají jen na vaše kliknutí.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!