iphone 9 zvěsti

To nám chybělo: první zvěsti o iPhonu 9

#Novinky
2017. 05. 29.

Jak se píše v pradávných knihách, na světlo boží vzejde mocný prorok, jehož síly budou sahat daleko za hranice zákonů přírody. Prorok, který bude vědět, co chce Tim Cook dříve, než na to sám pomyslí. Prorok, kvůli kterému přejdou Ming-Chi Kuo a Mark Gurman na předpověď počasí. Jeho den přichází v podobě skvělých zpráv o iPhonu 9.

Předpovídání novinek o iPhonu 8 je staré jako duben 2017. Potřebujeme být moderní a hnát se za čerstvým obsahem. Čtyři měsíce před zářijovým představením lze považovat takřka všechny zprávy od důvěryhodných zdrojů za potvrzené a to není žádná sranda. Nechme sázky na jistotu amatérům. Zřejmě to si myslí The Bell a tak vydali první zvěsti o iPhonu 9, jeden a půl roku před očekávaným uvedením.

iphone 9 zvěsti

Zvěsti, jaké zvěsti, to jsou FAKTA! Co by se také mohlo za tak krátkou dobu změnit? Jeden a půl roku do dané keynote nic není, zejména ve světě moderních technologií, kde se vše mění šnečím tempem. Tento průmysl jen výjimečně předvede něco nového a tak můžeme s jistotou říci, že iPhone 9:

  • bude dostupný ve dvou velikostech
  • displej o velikosti 5,28″ a 6,46″
  • vyrobený z panelů OLED
  • ty bude vyrábět Samsung

The Bell si tyto axiomy nevycucal z prstu. Jednoduše ví, že mezi Samsungem a Applem panuje (nebo bude panovat, čas je v tomto případě relativní) tajná (!) dohoda o zásilce 180 milionů OLED displejů do roku 2018. Naprosto realistické velikosti displejů byly poznamenány, a tudíž faktům nelze argumentovat.

iphone 9 zvěsti
Tento obrázek byl vytvořen před uvedením iPhonu 5, jsme si ale jistí, že přesně takto bude vypadat iPhone 9.

The Bell možná Applu dovolí lehce upravit design funkčnosti displeje, velikost ale musí zůstat v tomto stavu.

To nechť je vytesáno do kamene.

Zdroj: Macrumors a neotřesitelné zákony přírody a časoprostorového kontinua.

Přidejte komentář