imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

iphone 9 zvěsti

To nám chybělo: první zvěsti o iPhonu 9


Jak se píše v pradávných knihách, na světlo boží vzejde mocný prorok, jehož síly budou sahat daleko za hranice zákonů přírody. Prorok, který bude vědět, co chce Tim Cook dříve, než na to sám pomyslí. Prorok, kvůli kterému přejdou Ming-Chi Kuo a Mark Gurman na předpověď počasí. Jeho den přichází v podobě skvělých zpráv o iPhonu 9.

Předpovídání novinek o iPhonu 8 je staré jako duben 2017. Potřebujeme být moderní a hnát se za čerstvým obsahem. Čtyři měsíce před zářijovým představením lze považovat takřka všechny zprávy od důvěryhodných zdrojů za potvrzené a to není žádná sranda. Nechme sázky na jistotu amatérům. Zřejmě to si myslí The Bell a tak vydali první zvěsti o iPhonu 9, jeden a půl roku před očekávaným uvedením.

iphone 9 zvěsti

Zvěsti, jaké zvěsti, to jsou FAKTA! Co by se také mohlo za tak krátkou dobu změnit? Jeden a půl roku do dané keynote nic není, zejména ve světě moderních technologií, kde se vše mění šnečím tempem. Tento průmysl jen výjimečně předvede něco nového a tak můžeme s jistotou říci, že iPhone 9:

  • bude dostupný ve dvou velikostech
  • displej o velikosti 5,28″ a 6,46″
  • vyrobený z panelů OLED
  • ty bude vyrábět Samsung

The Bell si tyto axiomy nevycucal z prstu. Jednoduše ví, že mezi Samsungem a Applem panuje (nebo bude panovat, čas je v tomto případě relativní) tajná (!) dohoda o zásilce 180 milionů OLED displejů do roku 2018. Naprosto realistické velikosti displejů byly poznamenány, a tudíž faktům nelze argumentovat.

iphone 9 zvěsti
Tento obrázek byl vytvořen před uvedením iPhonu 5, jsme si ale jistí, že přesně takto bude vypadat iPhone 9.

The Bell možná Applu dovolí lehce upravit design funkčnosti displeje, velikost ale musí zůstat v tomto stavu.

To nechť je vytesáno do kamene.

Zdroj: Macrumors a neotřesitelné zákony přírody a časoprostorového kontinua.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!