imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nejlepší aplikace, které stojí euro


Na svém účtu vždy najdete jedno opuštěné euro (nebo nějakých 27 korun) na to, abyste si jen tak koupili aplikaci, zejména pokud jde o opravdový skvost. Posbírali jsme pro vás několik aplikací, jež jsou podle nás super, a rozhodně bychom vám je doporučili.

Plague INC.

V tomto případě jde o klasického požírače času, který patřil dlouhá léta mezi nejstahovanější hry na App Storu. Jestliže si chcete zahrát komplexní a napínavou hru, zatímco ji můžete pustit úplně kdekoliv, rozhodně zde s jedním eurem neváhejte. Jde o simulátor pandemie, přičemž vy z pohledu nákazy děláte rozhodnutí a ovlivňujete, jak postihnete jednotlivé části světa. Můžete svrhnout prezidenty, smazat z povrchu země národy či celou populaci. To vše podle toho, jak svůj virus vyvinete. Ve hře pochopitelně můžete utratit mnohem více než jedno euro a ulehčit si tak průchod hrou.

I když nepatříte mezi klasické mobilní hráče, doporučili bychom se na hru podívat i tak.

01_best_apps_for_one_euro

Bokeh Pro Camera

Jestliže jste si dosud mysleli, že kvalitní bokeh (či zjednodušeně efekt rozostření) je výsadou jen profesionálních fotografů, je čas vše znovu zvážit. I vy na své fotografie z iPhonu můžete aplikovat různé efekty rozmazání a vytvořit velice kvalitní fotky s tímto výsledkem. Přestože se neřadíme mezi fanoušky instagramových fotografií, máme neustále oči otevřené a rádi zkoušíme nové efekty. Každý den se něco objeví. Rozhodně nejde o nejdůležitější aplikaci na našem telefonu, ale jelikož stojí jen euro, jde o skvělou cestu, jak perfektně doladit své fotografie.

02_best_apps_for_one_euro

Modern Atlas Travel & City Maps

Pokud máte rádi přírodu, čerstvý vzduch nebo prostě jen milujete cestování, vývojáři s touto aplikací mysleli přímo na vás. V rámci ní totiž dostanete 21 tisíc cestovatelských knih, řadu speciálních map, virtuální prohlídky a obrovskou řádku fotek – to vše samozřejmě za jedno euro. Aplikace je perfektní pro všechny, kteří se ještě nedokázali rozhodnout, kam se v létě vydají. Komunita navíc upravuje a hodnotí obsah stejně, jak je tomu třeba u TripAdvisoru nebo podobných služeb. My jsme si apku skutečně zamilovali a pro nás už patří mezi „nutnost“.

03_best_apps_for_one_euro

TinType

Na App Storu nalezneme takové množství skvělých aplikací pro pořizování fotek, že bychom je ani nedokázali spočítat. Některé z nich však dost vystupují. Jednou z nich je i TinType, jíž můžeme využít k dodání závěrečného efektu námi pořízeným fotografiím – jak se sami můžete přesvědčit níže, fotky pak dostanou styl, jako byste je vyfotili před 50 lety. Několika kliknutími je možné přidávat jednotlivé efekty, jež fotku naženou o desítky let dozadu, nebo si třeba jen pohrávat s ostrostí. Díky aplikaci vytvoříte skvělé retro efekty, pochopitelně nechybí ani převedení do černobílé. Už vidíme ty zástupy babiček, které na svém iPadu upravují vzhled fotek vnoučat. Retro-horečka je tu stále!

04_best_apps_for_one_euro
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!