imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

iphone 8 vizualizace

Nejpřesnější vizualizace iPhonu 8 k dnešnímu datu


Forbes vytvořili ve spolupráci se společností vyrábějící obaly pravděpodobně nejpřesnější vizualizaci iPhonu 8. K existujícím možnostem byly přidány tři další návrhy. Pojďme se podívat, v čem se liší od těch předchozích.

Forbes dali dohromady ve spolupráci se společností vyrábějící prémiové obaly propracované obrázky očekávané novinky. Jde o důležitou informaci, jelikož společnosti vyrábějící obaly začínají s výrobou obvykle mnohem dříve, než je samotné uvedení telefonu, a tudíž mají k dispozici oficiální informace o rozměrech. Nový iPhone 8 s 5,8″ displejem by měl mít podle nejnovějších informací rámeček tenký 4 mm. Apple navíc údajně upustil od myšlenky přesahujícího displeje.

iphone 8 vizualizace

Když se na obrázky podíváte zblízka, všimnete si, že prostor pro fotoaparát a senzory zmizel. Lišta pro notifikace by se mohla stát součástí rámečku a prostoru pro fotoaparát. Díky panelu OLED by vůbec nemuselo jít poznat, že fotoaparát není součástí displeje. Díky takovému řešení by oproti ostatním telefonům s displejem od rámečku k rámečku ušetřili značné množství místa. Pokud bude finální verze vypadat takto, jsme zvědaví, jak bude iPhone 8 vypadat s přední stranou v bílé barvě.

iphone 8 vizualizace

Forbes se zmiňuje také o jedné úplně nové vlastnosti, která by určitě nadchla spoustu uživatelů. Nový iPhone 8 by mohl mít díky svému designu baterii ve tvaru L, díky čemuž by mohla znatelně narůst její kapacita. Výdrž by pak mohla předčit i aktuální iPhone 7 Plus.

Zdroj: Forbes

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!