00_new_imessage_effects_in_ios11_cover

Nové efekty pro iMessage v iOS 11

#Novinky
2017. 06. 12.

Do iMessage přibydou nové efekty, konkrétně Echo a Spotlight. Pojďte se podívat, jak budou vypadat a jak je budete moci používat!

Apple nastavil uměleckou laťku posílání zpráv tak vysoko, že se jeho řešení jen tak něco nevyrovná. Možná si vzpomenete na obrovský facelift, který si iMessage minulý rok prožil – s iOS 10 se objevily efekty jako Disco light nebo rachejtle na oslavu nového roku či narozenin. Ani tentokrát se na aplikaci nezapomnělo a s iOS 11 se přidají dva nové efekty, které budete moci používat klasickým způsobem, a to delším podržením šipky nahoru.

Díky efektům Echo a Spotlight můžete dát svým jednotlivým zprávám větší důraz, třeba když chcete, aby vaše drahá polovička nezapomněla na Valentýna nebo na vaše výročí. Nebo když nutně potřebujete, aby cestou domů koupila mléko. Použití Caps Locku rozhodně není tak cool jako tato funkce, jíž se dočkáte v září. Jestliže používáte iMessage více než ostatní komunikační aplikace, na funkci si rychle zvyknete. Rozhodně pomocí efektů můžete zařídit, aby vaše zpráva vynikla ve správný moment.

Zdroj: 9to5mac

Přidejte komentář