imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nové efekty pro iMessage v iOS 11


Do iMessage přibydou nové efekty, konkrétně Echo a Spotlight. Pojďte se podívat, jak budou vypadat a jak je budete moci používat!

Apple nastavil uměleckou laťku posílání zpráv tak vysoko, že se jeho řešení jen tak něco nevyrovná. Možná si vzpomenete na obrovský facelift, který si iMessage minulý rok prožil – s iOS 10 se objevily efekty jako Disco light nebo rachejtle na oslavu nového roku či narozenin. Ani tentokrát se na aplikaci nezapomnělo a s iOS 11 se přidají dva nové efekty, které budete moci používat klasickým způsobem, a to delším podržením šipky nahoru.

Díky efektům Echo a Spotlight můžete dát svým jednotlivým zprávám větší důraz, třeba když chcete, aby vaše drahá polovička nezapomněla na Valentýna nebo na vaše výročí. Nebo když nutně potřebujete, aby cestou domů koupila mléko. Použití Caps Locku rozhodně není tak cool jako tato funkce, jíž se dočkáte v září. Jestliže používáte iMessage více než ostatní komunikační aplikace, na funkci si rychle zvyknete. Rozhodně pomocí efektů můžete zařídit, aby vaše zpráva vynikla ve správný moment.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!