00_new_watch_bands_and_cases_cover

Nové řemínky pro Apple Watch a kryty pro iPhone a iPad

#Novinky
2017. 03. 21.

Dnešní novinky vedle aktualizace iPhonu 7, SE a iPadu zahrnují i několik příslušenství. Máme tu jarní kolekci řemínků pro Apple Watch a nové kryty pro iPhone a iPad.

Řemínky pro Apple Watch

Největší změnou, která se u Apple Watch odehrála, jsou nové řemínky. Nově jsou dostupné barevné odstíny pro provedení v kůži, plastu i ve sportovní verzi. Sportovní řemínky získaly barvy Camellia, Pebble a Azure. Plastové řemínky pak hned šest nových variant – Orange, Berry, Red, Pollen, Tahoe Blue a Midnight Blue.

01_new_watch_bands_and_cases

Kožené pásky pak mají hned sedm nových verzí, vedle klasiky tu máme Saddle Brown, Berry, Taupe, Sapphire, Red, Midnight Blue a Black. Novinkou je také fakt, že si konečně můžete zakoupit všechny tři barevné varianty speciálních řemínků Nike+ samostatně, a ne pouze s hodinkami.

02_new_watch_bands_and_cases

Nové kryty pro iPhone 7, iPhone SE a iPad

Nová jarní kolekce se nevyhnula ani iPhonům, kryty obdržely pět nových barev. Obaly pro iPhone 7 jsou dostupné i v barevných variantách Azure, Pebble, Camellia a Sapphire pro kožené i silikonové varianty. iPhone SE se pak dočkal koženého Saddle Brown krytu. Nový Smart Cover pro 9,7“ iPad se objevil jen jeden, konkrétně v sezónně dostupné edici PRODUCT(RED).

iphone-alp-cases-201703
Přidejte komentář