imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Nové řemínky pro Apple Watch a kryty pro iPhone a iPad


Dnešní novinky vedle aktualizace iPhonu 7, SE a iPadu zahrnují i několik příslušenství. Máme tu jarní kolekci řemínků pro Apple Watch a nové kryty pro iPhone a iPad.

Řemínky pro Apple Watch

Největší změnou, která se u Apple Watch odehrála, jsou nové řemínky. Nově jsou dostupné barevné odstíny pro provedení v kůži, plastu i ve sportovní verzi. Sportovní řemínky získaly barvy Camellia, Pebble a Azure. Plastové řemínky pak hned šest nových variant – Orange, Berry, Red, Pollen, Tahoe Blue a Midnight Blue.

01_new_watch_bands_and_cases

Kožené pásky pak mají hned sedm nových verzí, vedle klasiky tu máme Saddle Brown, Berry, Taupe, Sapphire, Red, Midnight Blue a Black. Novinkou je také fakt, že si konečně můžete zakoupit všechny tři barevné varianty speciálních řemínků Nike+ samostatně, a ne pouze s hodinkami.

02_new_watch_bands_and_cases

Nové kryty pro iPhone 7, iPhone SE a iPad

Nová jarní kolekce se nevyhnula ani iPhonům, kryty obdržely pět nových barev. Obaly pro iPhone 7 jsou dostupné i v barevných variantách Azure, Pebble, Camellia a Sapphire pro kožené i silikonové varianty. iPhone SE se pak dočkal koženého Saddle Brown krytu. Nový Smart Cover pro 9,7“ iPad se objevil jen jeden, konkrétně v sezónně dostupné edici PRODUCT(RED).

iphone-alp-cases-201703
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!