imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Novinky Applu na videích


Jedna věc je vidět nové produkty v rukou zástupců Applu během představení na keynote, něco úplně jiného je jejich fungování v normálním prostředí. Tisícovka šťastných novinářů včera po přednášce dostala možnost natočit záběry novinek z dílny amerického giganta. Podívejme se na záběry, které pro nás redaktoři z Apple Parku nahráli.

iPhone X

Čím jiným začít než právě iPhonem X. Každý se do vlajkové lodi Applu na první pohled zamiloval a chtěl jej vyzkoušet na vlastní kůži. V našem přehledu naleznete vše podstatné, níže pak vidíte tři videa, kde hraje iPhone X hlavní roli.

Marques Brownlee

9to5mac

Jonathan Morisson

iPhone 8 a iPhone 8 Plus

Přestože by vzhledem k novým funkcím a vlastnostem bylo označení 7s přiléhavější, jsou podle nás iPhone 8 a jeho větší bratříček 8 Plus skutečně nádhernými telefony. Vrací se skleněné šasi, které z telefonů dělá nejen výkonné zařízení, ale ještě elegantnější módní doplněk. Sami se o tom na videích níže můžete přesvědčit, nevynechejte ani náš shrnující článek.

Engadget

TechCrunch

Apple Insider

Apple Watch Series 3

U chytrých hodinek Apple porušil svůj dosavadní dvouletý cyklus a představil hned rok po druhé generaci Apple Watch Series 3. Po stránce designu nedošlo k dramatickým změnám. Konečně jsou však argumenty pro koupi dost silné a můžeme s klidem říct, že nejde jen o hračku pro znuděné zbohatlíky. Extrémně se nám líbí pokročilejší měření srdečního tepu a nové statistiky s tím spojené. Doufáme, že se Apple Watch brzy stanou naším zdravotnickým centrem. V našem článku jsme se podívali na nové vlastnosti hodinek i watchOS, níže pak máte záběry.

The Verge

CNet

Apple Insider

Apple TV 4K

U poslední novinky pochopitelně nemáme žádné záběry z používání, přinesli jsme vám alespoň informace o tom, co se u Apple TV změnilo.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!