00_you_will_lose_your_mind_over_this_apple_ad_cover

Novou reklamu od Applu si zamilujete!

#Novinky
2017. 05. 16.

Po krátké době tu máme další reklamu na iPhone 7 Plus; Apple se po pomalejším videu vrací k hravějšímu a zábavnějšímu obsahu. Mohl by být iPhone 7 Plus ještě kouzelnější, než je teď?

Lidé, kteří nemají produkty Applu příliš v lásce, mohou být četností reklam trochu přehlceni – my však jejich postoj absolutně nechápeme. Ve spotech najdeme všechno – od nafukovacích balonků, přes ztvárnění Romea a Julie, až po mládež z východních zemí. Teď se dostáváme k příběhu holičské rodiny. Kola marketingu se nikdy nezastavují a my díky tomu můžeme nahlédnout do stále zajímavějších nápadů, které se od kreativců v Applu objevují.

V reklamě se podíváme na černošskou holičskou rodinu a na její příběh, kde je v jedné z hlavních rolí i Jet Black iPhone 7 Plus, který se objeví hned za pár vteřin. Vedle úžasných vlastností, jakými jsou třeba voděodolnost, parádní výkonnost a duální kamera, má i další skrytou schopnost, jež vám pomůže i v momentu změny účesu. Jeden z holičů totiž po každém ostříhání vyfotí svého klienta za pomoci svého iPhonu a Portrait Modu, snímky potom věší do výlohy a ty jim pak dělají skvělou reklamu. Hrátky s tempem klipu a pěkné prostředí dělá z videa reklamu, jež vás příjemně naladí.

Když se podíváme na sérii reklam, které dosud vyšly, vždy v nás navozují trochu jiné emoce. Jednou sází na intimnost, jindy zase na zábavu nebo naopak na vážnější téma. Ve spotech nalezneme i situace z reálného života. Apple tímto záběrem sází na jistotu, jelikož se v některé z nich zhlédne každý z nás. Jestliže vás předchozí video s fotografickými tipy nepřesvědčilo k nákupu iPhonu 7 Plus, mohl by vás nakonec zlomit chlapec tancující na konci videa.

Z nějakého důvodu jsme si poslední reklamu z holičství spojili se světoznámou videohrou GTA San Andreas, kde po stisknutí Enteru můžete svůj účes okamžitě změnit z ježka třeba na afro. Tim Cook na něco podobného jistě nemyslel, spíš přemýšlel o fiskálních výsledcích z druhého kvartálu 2017, kde se v porovnání s minulým rokem o 1 % snížily prodeje větší verze iPhonu. Nemůžeme však výsledek vztahovat pouze k velikosti, jelikož Apple nabízí lepší hardware za rozumné navýšení ceny, lidé tak mají větší tendenci kupovat Pluskový model.

Přidejte komentář