imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Novou reklamu od Applu si zamilujete!


Po krátké době tu máme další reklamu na iPhone 7 Plus; Apple se po pomalejším videu vrací k hravějšímu a zábavnějšímu obsahu. Mohl by být iPhone 7 Plus ještě kouzelnější, než je teď?

Lidé, kteří nemají produkty Applu příliš v lásce, mohou být četností reklam trochu přehlceni – my však jejich postoj absolutně nechápeme. Ve spotech najdeme všechno – od nafukovacích balonků, přes ztvárnění Romea a Julie, až po mládež z východních zemí. Teď se dostáváme k příběhu holičské rodiny. Kola marketingu se nikdy nezastavují a my díky tomu můžeme nahlédnout do stále zajímavějších nápadů, které se od kreativců v Applu objevují.

V reklamě se podíváme na černošskou holičskou rodinu a na její příběh, kde je v jedné z hlavních rolí i Jet Black iPhone 7 Plus, který se objeví hned za pár vteřin. Vedle úžasných vlastností, jakými jsou třeba voděodolnost, parádní výkonnost a duální kamera, má i další skrytou schopnost, jež vám pomůže i v momentu změny účesu. Jeden z holičů totiž po každém ostříhání vyfotí svého klienta za pomoci svého iPhonu a Portrait Modu, snímky potom věší do výlohy a ty jim pak dělají skvělou reklamu. Hrátky s tempem klipu a pěkné prostředí dělá z videa reklamu, jež vás příjemně naladí.

Když se podíváme na sérii reklam, které dosud vyšly, vždy v nás navozují trochu jiné emoce. Jednou sází na intimnost, jindy zase na zábavu nebo naopak na vážnější téma. Ve spotech nalezneme i situace z reálného života. Apple tímto záběrem sází na jistotu, jelikož se v některé z nich zhlédne každý z nás. Jestliže vás předchozí video s fotografickými tipy nepřesvědčilo k nákupu iPhonu 7 Plus, mohl by vás nakonec zlomit chlapec tancující na konci videa.

Z nějakého důvodu jsme si poslední reklamu z holičství spojili se světoznámou videohrou GTA San Andreas, kde po stisknutí Enteru můžete svůj účes okamžitě změnit z ježka třeba na afro. Tim Cook na něco podobného jistě nemyslel, spíš přemýšlel o fiskálních výsledcích z druhého kvartálu 2017, kde se v porovnání s minulým rokem o 1 % snížily prodeje větší verze iPhonu. Nemůžeme však výsledek vztahovat pouze k velikosti, jelikož Apple nabízí lepší hardware za rozumné navýšení ceny, lidé tak mají větší tendenci kupovat Pluskový model.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!