imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

iphone se koncept

Nový koncept iPhonu SE 2


Designér, který si nechá říkat Concept Creator, dostál svého jména a vytvořil nový koncept spojením iPhonu SE a iPhonu X. Bohužel se i přes existující poptávku jen těžko něčeho takového dočkáme.

Jen málokdy se tolik lidí shodne na jedné věci. Výjimkou budiž zájem o nový iPhone SE vylepšený o prvky iPhonu X. Vzhledem k tomu, jak dobrý model SE je, za jakou příznivou cenu se prodává a jak dobře vypadá, se zřejmě ani není čemu divit.

iphone se koncept

Jak jinak by vypadalo schůdné řešení než bezrámečkový OLED displej iPhonu X a tělo 5s? Tímto by byla zachována kompaktní velikost telefonu a zároveň by došlo ke značnému navýšení velikosti displeje. To dává větší smysl než zvěsti o iPhonu X Plus, který by dostal velikost dnešních modelů Plus a vzniklo by tak 6″ phablet monstrum.

Nicméně nezáleží na tom, jak moc se nám tento koncept zamlouvá, pravděpodobně nikdy nevznikne. iPhone SE je momentálně určen pro dvě cílové skupiny: 1) pro ty, kteří chtějí jednoduchý a čistý design s kompaktní velikostí; 2) pro ty, kteří chtějí relativně levný iPhone. Kdyby byl do novinky zahrnul OLED displej, pak by minimálně jedna z těchto dvou skupin utrpěla. I když totiž zvětšuje velikost displeje, levný rozhodně není.

V tuto chvíli nicméně záleží jen a pouze na Applu. Nám zbývá se podívat na video Concept Creatora a zapřemýšlet, co vše bychom s takovýmto telefonem dělali.

Zdroj: 9to5mac

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.