imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Odstartovala univerzitní kampaň s ambasadory Apple Music


Apple se rozhodl pro unikátní způsob propagace své streamovací služby – napříč Velkou Británií rekrutoval vysokoškolské studenty jako ambasadory své služby. Ti se na oplátku dočkají bezplatného předplacení Apple Music.

Apple minulý týden odstartoval kampaň, skrz níž se pokusí vybudovat uživatelskou základu u mladší generace. Hledají totiž ambasadory Apple Music, kteří by se starali o propagaci této služby. Všichni kandidáti potřebují twitterový účet s odpovídajícím množstvím followerů. Následně se stačí registrovat k odběru Apple Music, kde dostanou klasické tři měsíce bezplatného předplatného

(stejně jako kdokoliv jiný) a k tomu navíc další tři měsíce zdarma jako odměnu za propagaci služby.

01_apple_music_ambassador_campaign_for_uk_uni_students

Jde o situaci výhodnou pro obě strany – Apple bude mít síť ambasadorů, kteří podle jeho požadavků budou sdílet příspěvky na Twitteru, ambasador pak ušetří pár eur měsíčně za předplatné. Nejde však jen o propagaci, kterou americká společnost touto cestou získá – úspěšní a mladí vysokoškolští studenti se pak stanou mnohem cennějším artiklem pro případné povýšení.

Ambasadoři, kteří odvedou nejlepší práci, se od Applu navíc dočkají speciální péče. V rámci ní se například dostanou zdarma na eventy jako Apple Music Festival, na tříměsíční prodloužení bezplatného předplatného však dosáhne každý. Stačí jen poslat tři tweety měsíčně. Příležitost pochopitelně záleží jak na zájemci, tak na poskytovateli – ambasador musí splnit několik dalších základních podmínek.

02_apple_music_ambassador_campaign_for_uk_uni_students

Ambasador od Applu dostává následující zprávu:

Děkujeme ti za registraci a za zájem stát se studentským ambasadorem pro Apple Music.

Studentské členství tě vyjde po ukončení tříměsíčního bezplatného předplatného jen na 4,99 eur měsíčně.

Toto je jen krátký mail, abychom tě informovali o dalších krocích.

Zaprvé musíš být registrovaný v Apple Music. Při registraci získáš tři měsíce zdarma. Klikni na tento odkaz pro registraci…

Jako studentský ambasador pošleš ze svého Twitteru každý měsíc tři zprávy podle toho, jaké odpovědi jsi při registraci vyplnil.

Jakmile tyto tři zprávy zašleš, obdržíš voucher, který ti zpřístupní další tři měsíce Apple Music absolutně zdarma!

Tvá role jako studentského ambasadora však nekončí jen u příspěvků na sociálních sítích. Je jen na tobě, abys přilákal co nejvíce nových uživatelů. Tvůj postup bude sledován pomocí tohoto registračního odkazu…

Nejlepší studeňští ambasadoři obdrží od Apple Music další výhody a potenciálně se mohou těšit i na exkluzivní přístupy na budoucí eventy Apple Music.

Pokud bys s čímkoliv potřeboval poradit, mé jméno je ___ a v této kampani jsem tvůj pomocník.

Vítej v týmu.

Program je v současnosti dostupný pouze ve Velké Británii, ale Apple pravděpodobně rozjede kampaň i v dalších zemích. Největší šanci mají ty země, kde se Apple Music v porovnání s konkurencí nedaří nalákat tak velkou uživatelskou základnu.

Twitter

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!