imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ohromující iphone 8 koncept

Ohromující koncept iPhonu 8


Dnes vydaný koncept iPhonu 8 je natolik fascinující, že by nás u něj snad ani nezajímala cena.

Tento koncept vás svým futuristickým designem zaujme okamžitě. A ani nemusí být tak daleko od toho, jak by mohl vypadat OLED displej příštího iPhonu označovaného jako iPhone 8 nebo iPhone Edition.

Koncept má na svědomí designér Gábor Balogh a je opravdu vyvedený. Rozšířená realita (AR), bezrámečkový displej, tlačítko Home integrované do displeje, displej Siri integrovaný do tlačítka Home… Má prostě všechno, co byste si mohli přát.

ohromující iphone 8 koncept

Tvůrce nasazuje vysokou laťku a Apple by mohl podobný iPhone klidně opravdu vyrobit. Kromě toho, že vypadá opravdu úžasně, si zařízení označené jako iPhone X ponechává typické rysy iPhonu. Tvar a tlačítko Home integrované v displeji jsou v podstatě stejné, ale do většího displeje přidává i několik dalších funkcí.

ohromující iphone 8 koncept

Jak víme, Tim Cook mnohokrát mluvil o velkém zájmu Applu o rozšířenou realitu a tento koncept ji věnuje opravdu velkou pozornost. Podle konceptu by mohla Siri vnímat svět kolem nás nejen přes naše otázky, ale také pomocí kamer telefonu a mohla by k okolí přidávat spoustu užitečných informací.

ohromující iphone 8 koncept

Gábor přiznává, že koncept přeci jen pár problémů má a fyzicky pravděpodobně nikdy sestaven nebude. I tak ale doufáme, že Apple přijde s velice podobným zařízením. Bez dalších okolků vás necháme si vychutnat tento nádherný koncept a necháme za sebe mluvit samotné obrázky.

ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!