ohromující iphone 8 koncept

Ohromující koncept iPhonu 8

#Novinky
2017. 03. 15.

Dnes vydaný koncept iPhonu 8 je natolik fascinující, že by nás u něj snad ani nezajímala cena.

Tento koncept vás svým futuristickým designem zaujme okamžitě. A ani nemusí být tak daleko od toho, jak by mohl vypadat OLED displej příštího iPhonu označovaného jako iPhone 8 nebo iPhone Edition.

Koncept má na svědomí designér Gábor Balogh a je opravdu vyvedený. Rozšířená realita (AR), bezrámečkový displej, tlačítko Home integrované do displeje, displej Siri integrovaný do tlačítka Home… Má prostě všechno, co byste si mohli přát.

ohromující iphone 8 koncept

Tvůrce nasazuje vysokou laťku a Apple by mohl podobný iPhone klidně opravdu vyrobit. Kromě toho, že vypadá opravdu úžasně, si zařízení označené jako iPhone X ponechává typické rysy iPhonu. Tvar a tlačítko Home integrované v displeji jsou v podstatě stejné, ale do většího displeje přidává i několik dalších funkcí.

ohromující iphone 8 koncept

Jak víme, Tim Cook mnohokrát mluvil o velkém zájmu Applu o rozšířenou realitu a tento koncept ji věnuje opravdu velkou pozornost. Podle konceptu by mohla Siri vnímat svět kolem nás nejen přes naše otázky, ale také pomocí kamer telefonu a mohla by k okolí přidávat spoustu užitečných informací.

ohromující iphone 8 koncept

Gábor přiznává, že koncept přeci jen pár problémů má a fyzicky pravděpodobně nikdy sestaven nebude. I tak ale doufáme, že Apple přijde s velice podobným zařízením. Bez dalších okolků vás necháme si vychutnat tento nádherný koncept a necháme za sebe mluvit samotné obrázky.

ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept ohromující iphone 8 koncept
Přidejte komentář