imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

outlook podpora macos

Outlook obdržel podporu Googlu na Macu


Microsoft vydal novou aktualizaci pro verzi e-mailového klienta pro platformu macOS.

Na macOS přichází podpora Google Calendar a Contacts, což znamená, že v budoucnu přijde podpora také na Windows, Android a počítače Macintosh. Uživatelé Office 365 budou moci po aktualizaci přidávat, mazat a editovat události přes Outlook. Přibyde i možnost pokročilého nastavení účtů Gmail a je tedy možné, že si editační balíček Microsoftu předplatí ještě více lidí.

outlook podpora macos

Ti, kterým se zamlouvá rozdělené prostředí Gmailu si nyní mohou přidat osobní a firemní e-mailové adresy ke svému Outlook účtu. Navíc můžete spravovat různé e-maily odděleně. Prozatím jedinými uživateli, kterým je tato aktualizace přístupná, jsou členové Fast Insider, oficiální finální verze vyjde zanedlouho.

outlook podpora macos

Pokud si chcete aktualizaci vyzkoušet okamžitě, můžete se do programu Fast Insider zaregistrovat pomocí tohoto odkazu. Pokud jste balíček Office neaktualizovali již dlouhou dobu, rozhodně byste tak měli učinit, už jen kvůli nedávno přidané podpoře Touch Baru. Díky novým funkcím bude editování dokumentů mnohem rychlejší. Jak jsme měli šanci vidět, nebudete zklamaní: dostane se vám všechno, co vám bylo na keynote slíbeno.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!