imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

Podívejte se na všechna videa středeční Keynote


Apple představil tento týden tři nové iPhony a novou generaci Apple Watch. Jako vždy doprovázela celou událost úchvatná videa.

Styl videí Applu se nám opravdu zamlouvá. Stejně jako před dvěma lety začala i letošní Keynote vtipným představením. Vidět jsme mohli tweet Tima Cooka, o kterém si žurnalisté nejdříve mysleli, že jde o interní informaci zveřejněnou na chybné platformě.

Po zhlédnutí následujícího videa dávalo vše smysl:

Úvod Tima Cooka byl opravdu efektivní. Apple omezil klasické úvodní řeči a naskočil ihned na představení nových Apple Watch. Pomohl si přitom třemi videi:

9to5Mac se tedy opravdu podařilo zveřejnit pravou fotografii týden před samotnou Keynote. Po představení Apple Watch následovala dlouhá část věnovaná iPhonům. A že bylo o čem mluvit, když dorazily hned tři nové modely:

Pokud jste Keynote neviděli, připravil Apple 108sekundový souhrn všech inovací:

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.