reklama ipad pro žádné tiskárny

Podle nové reklamy na iPad Pro můžeme zapomenout na tiskárny

#Novinky
2017. 03. 02.

Apple pokračuje ve svém tažení na Twitteru: na tweet uživatelky @ROSESplease odpověděl 15sekundovým videem. Ta už nemusí bojovat s časem, ani se svými kolegy.

Mnozí lidé se ocitli v situaci, kdy obdržíte e-mailem dokument, který potřebujete podepsat a odeslat zpět. U PC to znamená každou stránku vytisknout, podepsat, naskenovat a poté odeslat. Pokud tedy nemáte nějaký externí program, který by celý proces urychlil. Někdo by dokonce řekl, že to vůbec nepatří do roku 2017. Jde o plýtvání prostředky, času a zahrnuje to spoustu zbytečných kroků.

Apple videem reagoval na problém, se kterým se podělila uživatelka @ROSESplease, kdy vysvětlovala, jak musí utíkat a předbíhat kolegy, jen aby se k tiskárně dostala jako první a utajila, co vlastně tiskne. (Možná si hledá novou práci?)

když si v práci tisknete osobní věci a musíte k tiskárně běžet, aby se vám to podařilo jako prvnímu

Řešení je snazší, než by vás napadlo. Nepotřebujete nic tisknout, protože potřebné dokumenty můžete snadno podepsat pomocí iPadu Pro a Apple Pencil. Třešničkou na dortu je to, že stejně tak jednoduše to funguje i na Macu. Svůj podpis můžete naskenovat přes FaceTime kameru a poté ho v rámci několika málo sekund přidat k dokumentu v Preview.

Podle zpráv se vydání nového iPadu Pro blíží závratnou rychlostí. Technologičtí novináři očekávají od Applu 10,5″ model bez tlačítka Home – uvidíme, jak přesně se trefiili. Proto se pravděpodobně nesnaží tyto reklamy nahnat miliony uživatelů do nejbližšího Apple Storu a koupit si iPad, ale všeobecně iPadu vylepšit pověst. Pravděpodobně jimi chtějí říct, že iPad Pro = váš nový počítač. To samozřejmě ve spoustě případů neplatí, nicméně vyobrazené situace opravdu vyobrazují každodenní život, ve kterém by mohl iPad Pro snadno nahradit notebook.

Předchozí reklamy:

Přidejte komentář