imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

reklama ipad pro žádné tiskárny

Podle nové reklamy na iPad Pro můžeme zapomenout na tiskárny


Apple pokračuje ve svém tažení na Twitteru: na tweet uživatelky @ROSESplease odpověděl 15sekundovým videem. Ta už nemusí bojovat s časem, ani se svými kolegy.

Mnozí lidé se ocitli v situaci, kdy obdržíte e-mailem dokument, který potřebujete podepsat a odeslat zpět. U PC to znamená každou stránku vytisknout, podepsat, naskenovat a poté odeslat. Pokud tedy nemáte nějaký externí program, který by celý proces urychlil. Někdo by dokonce řekl, že to vůbec nepatří do roku 2017. Jde o plýtvání prostředky, času a zahrnuje to spoustu zbytečných kroků.

Apple videem reagoval na problém, se kterým se podělila uživatelka @ROSESplease, kdy vysvětlovala, jak musí utíkat a předbíhat kolegy, jen aby se k tiskárně dostala jako první a utajila, co vlastně tiskne. (Možná si hledá novou práci?)

když si v práci tisknete osobní věci a musíte k tiskárně běžet, aby se vám to podařilo jako prvnímu

Řešení je snazší, než by vás napadlo. Nepotřebujete nic tisknout, protože potřebné dokumenty můžete snadno podepsat pomocí iPadu Pro a Apple Pencil. Třešničkou na dortu je to, že stejně tak jednoduše to funguje i na Macu. Svůj podpis můžete naskenovat přes FaceTime kameru a poté ho v rámci několika málo sekund přidat k dokumentu v Preview.

Podle zpráv se vydání nového iPadu Pro blíží závratnou rychlostí. Technologičtí novináři očekávají od Applu 10,5″ model bez tlačítka Home – uvidíme, jak přesně se trefiili. Proto se pravděpodobně nesnaží tyto reklamy nahnat miliony uživatelů do nejbližšího Apple Storu a koupit si iPad, ale všeobecně iPadu vylepšit pověst. Pravděpodobně jimi chtějí říct, že iPad Pro = váš nový počítač. To samozřejmě ve spoustě případů neplatí, nicméně vyobrazené situace opravdu vyobrazují každodenní život, ve kterém by mohl iPad Pro snadno nahradit notebook.

Předchozí reklamy:

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!