imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

animoji karaoke

Připravte se na Animoji Karaoke


Co se stane, když synchronizujete vaši oblíbenou písničku s Animojis a vytvoříte z toho video? Dostanete Animoji Karaoke a překvapivě příjemnou zábavu na pondělní dopoledne!

S představením nového vrcholového iPhonu nám Apple přinesl také Animojis. Jde o animované emotikony, které napodobují pohyby vaší tváře. Jejich hlavním cílem je možnost posílat zábavné animované zprávy přes iMessage. Vždy nás ale zajímalo, jaké bude jejich první virální využití.

A konečně jsme se dočkali. Představujeme vám Animoji Karaoke. Standardně trvají Animoji maximálně 10 sekund, lidé ale brzy přišli na to, že pokud nebudou nahrávat přímo Animoji, ale svůj displej, mohou vytvořit jakkoliv dlouhá videa bez zvuku. Pokud budete tímto způsobem synchronizovat různé Animoji s vámi vybranou písničkou a sestříháte z nich hudební video, vytvoříte v podstatě digitální verzi pohádky Brémští muzikanti. Jako v následujícím případě písničky The Lion sleeps tonight v podání prasátka, kočky a kohouta:

Můžete se pustit samozřejmě i do odvážnějších projektů. Za všechny třeba What does the fox say:

Nebo si složte svou vlastní rockovou kapelu:

To by na vykouzlení pondělního úsměvu na tváři snad stačilo. Nebo na facepalm nad využitím moderních technologií. Snad se bude jednat o to první.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.