imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Proč používat obaly od Applu?


Otázku, zda dávat, nebo nedávat svůj telefon do obalu, je mezi řadou uživatelů iPhonu rozporuplným tématem. Jde o jedno z nejsubjektivnějších rozhodnutí. Před několika dny jsme vám ukázali, co si NEVYBÍRAT. Nyní pro vás mámě několik doporučení.

Široký výběr

Milujete silikonové obaly, protože jsou pohodlné a nekloužou? Nebo máte raději elegantní kůži? U iPadu Pro byste navíc mohli hledat hned obal s klávesnicí? Chcete delší výdrž baterie? Ze široké nabídky Applu si vybere zcela každý, ať už chce obléci svůj iPhone, nebo iPad.

01_why_use_apple_cases

Stačí jen projít dostupné produkty a objednat si ten, který vám nejvíce vyhovuje. Vězte ale, že se v množství barev a designů můžete rychle ztratit.

Kvalita materiálů ve stylu Applu

Je skutečně důležité, abyste si vybrali takový obal, který nepoškodí vaše zařízení. Pokud sáhnete po levnějším či nekvalitnějším obalu, může se na vašem milovaném zařízení objevit pár škrábanců.

Obaly od Applu jsou průmyslově testovány tak, aby byly k iPhonům a iPadům co nejmírnější. Kdo by měl nakonec nejlépe vědět, které materiály by se pro výrobu obalů měly používat? Pokud chcete mít jistotu, že se vám žádný škrábanec neobjeví ani tam, je však samozřejmě nutné před nasazením kryt zkontrolovat a nenechat v něm žádné nečistoty. Tuto kontrolu je pak dobré několikrát za rok opakovat a použít čisticí hadřík. Jde o důležitou kontrolu, jelikož i ty nejmenší drobečky zvládnou udělat pořádnou neplechu.

02_why_use_apple_cases

Esteticky příjemný design

U obalů od Applu nemůžete šlápnout vedle. Můžete si být jisti, že Apple během výroby využívá svých designových příruček a standardů (jen u Smart Battery Case u něj asi zapomněli). Není nic horšího než dát na tak krásné zařízení nějaký ošklivý obal. Při použití originálních obalů od Applu se vám to však nikdy nestane.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!