imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

originální earpods

Proč používat originální EarPods?


V naší sérii o všech výhodách originálního příslušenství Apple se dostáváme k EarPods. Pojďme se tedy podívat, proč byste si měli koupit ty pravé a ne nějakou levnou napodobeninu. Přečtěte si také první článek této série.

Stejně jako každý jiný výrobce přidává i Apple ke svým iPhonům pár základních, ale kvalitních sluchátek. Ta mohou běžnému uživateli posloužit více než dobře. Nicméně v případě iPhonu 7 jsou sluchátka závažným tématem. S odstraněním sluchátkového jacku nám moc možností nezbývá.

originální earpods

Stejně jako každá jiná sluchátka se i tato mohou snadno rozbít, ztratit, nebo zničit. Poté můžete hledat v obchodech iStyle a narazit na to, že oficiální sluchátka Apple Lightning EarPods stojí 899 korun a to se může zdát někomu až moc.

A přesně v té chvíli můžete udělat chybu a začít se poohlížet po internetu po nějaké náhražce. Rozhodně netvrdíme, že vám zničí telefon, zajisté ale budou hrát otřesně. Málokdo totiž ví, že Apple přidal do Lightning EarPods čip DAC (převodník digitál-analog), který může za tak výrazný rozdíl. Tento čip se jen těžko vleze do titěrných napodobenin. A kdyby se jim to nějakým způsobem povedlo, cena se nebude o moc lišit oproti těm opravdovým.

Zde přinášíme poučný a pravdivý příběh o nákupu produktů z druhovýroby: Jan Novák si vyhlédl použitý iPhone v bezvadném stavu a se vším příslušenstvím, včetně nerozbalených EarPods. Prodejce mu tvrdí, že je nikdy neotevřel, protože používal jiná sluchátka. Jan Novák si tedy iPhone koupil, ale jelikož používal jiné zařízení, rozhodl se Apple EarPods za pár kaček prodat. Po pár dnech mu ovšem volá kupující zpět se slovy, že sluchátka nemohou být pravá, že stojí za prd, a že chce své peníze zpět.

Nepříjemné, že ano? Chytrý člověk se z chyb ostatních poučí. Vždy si dávejte při kupování věcí z druhé ruky pozor na detaily. A v případě nových stojí za to si je koupit přímo od iStyle.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!