imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

app store

Rozhraní Preview na App Storu prošlo kompletní renovací


Po aktualizaci iTunes se z webového App Storu stal pouhý katalog. Aktuální změny v nastoleném trendu pokračují. A oku opravdu lahodí.

Všichni uživatelé iTunes ví, že se z něj stal v posledních letech přecpaný moloch. Apple si toho minulý podzim všiml a situaci vyřešil vydáním nových iTunes ve verzi 12.7.

itunes

Aktualizace kompletně odstranila sekce iOS App Store a Ringtone. Zůstal nám tedy krásně fungující přehrávač a obchod pro ničím nerušený poslech hudby, sledování filmů a seriálů bez milionu zbytečných funkcí. Tato změna nás všechny nadchla.

Kvůli této změně bylo nicméně několik prvků webového Preview v App Storu zbytečných. Stačí si vzpomenout na situaci, kdy chtělo Preview neustále otevírat iTunes, ačkoliv se v nich nedala stáhnout jediná aplikace…

app store

Apple tento neduh konečně vyřešil a zároveň představil úplně novou verzi App Store Preview. Design tak působí moderním dojmem a nyní vás aplikace také upozorní, zda je dostupná pouze pro iOS.

app store

Podívejte se na novou verzi sami a řekněte nám, jak se vám líbí. Rádi bychom také podotkli, že screenshoty aplikací optimalizovaných pro iPhone X mají v Preview úplně stejný design.

Zdroj: Macrumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.