imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Pozvánky na říjnovou Keynote jsou tu

Sledujte událost s námi!

run mo run

Run Mo Run! – knírkem pro zdraví


Měsíc listopad je každý rok zaměřen na zvyšování povědomí o mužském zdraví. Spolu s No-Shave November a Movember se této události můžete zúčastnit i prostřednictvím hry!

Iniciativa No-Shave November odstartovala v roce 2009 s cílem zvýšit povědomí o rakovině. Později se do kampaně přidal také Movember (spojení slov moustache a november), v rámci které si muži pěstují knírky a všeobecně vousy s cílem poukázat na problémy spojené s mužským zdravím, zejména pak rakovinou prostaty a varlat a sebevražd.

Ve hře Run Mo Run od Movember Foundation máte za úkol sbírat různé knírky a zdolávat řadu překážek. Hra není nijak obtížná a telefon tak proti zdi rozhodně nepošlete. Nákupem v aplikaci pak přispějete právě na konto Movember Foundation.

A pokud vám vousy nerostou, stále se můžete připojit, udělat dobrý skutek a ještě se u toho pobavit.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.