imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Samsung Galaxy S8 na uniklých videích


Samsung 29. března představí svou novou vlajkovou loď a bude se snažit srovnat reputaci jihokorejské firmy. Podle uniklého videa a dosavadních zpráv můžeme od novinky očekávat podobné funkce jako od iPhonu 8.

Jako každý rok, přišel i letos čas pro Samsung, aby se pokusil překonat aktuální generaci iPhonu. Již tradičně představují své nejlepší modely kolem března, ani letos tomu nebude jinak. Hodně lidí představení očekávalo už na výstavě Mobile World Congress, jež právě probíhá v Barceloně, a kde se často dočkáváme toho nezajímavějšího ze světa Androidu. Samsung se nicméně letos rozhodl pro vlastní akci v New Yorku, kde 29. března představí své Galaxy S8 a S8+.

Jak můžete na videu vidět, telefon se snaží upoutat pozornost skrze bezrámečkový displej. Nechybí ani zaoblené hrany jako u Galaxy S7 Edge. Menší model pravděpodobně dostane 5,6“ displej, větší kousek pak 5,8“ displej, a to zejména díky zmenšení rámečků. Zajímavé je, že už základní model má být mnohem větší než aktuální iPhone 7. Podle dosavadních informací můžeme od modelů očekávat následující: bezdrátové nabíjení, vodotěsnost, čtečku sítnice, osobního asistenta a absenci domovského tlačítka – i když ani poslední z vyjmenovaných není u Androidu velká novinka.

O hardwaru toho příliš nevíme, ale je pravděpodobné, že telefony bude pohánět nejnovější procesor Snapdragon 835, budou mít 4 GB RAM a 12Mpx kameru. Některé nové funkce budou hodně podobné těm, o nichž spekulujeme i u iPhonu 8, otázkou však pochopitelně zůstává konečná funkčnost. Nedávno jsme vytvořili několik konceptů, jak by nový iPhone 8 mohl podle aktuálních spekulací vypadat. No, koncepty jsou nakonec dost podobné i Galaxy S8.

01_samsung_galaxy_s8_video_leaked

Apple chystá příchod s velice podobným zařízením, alespoň podle výčtu funkcí a schopností. Bude následně schopný Samsung překonat?

My, uživatelé Applu, z této situace rozhodně těžíme. Jestliže Apple nechce ztratit ze svého tržního podílu, bude muset na podzim proti velice slibně vypadající Galaxy S8 představit skutečně parádní iPhone.

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!