imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Stahujte wallpapery z iOS 11 a macOS High Sierra!


Víme, že každý miluje mít na svém telefonu krásné pozadí, takže jsme pro vás sesbírali wallpapery z v pondělí oznámených iOS 11 a macOS High Sierra.

iOS 11 a macOS High Sierra jsou v tuto chvíli dostupné pro beta testery, ale už nyní si každý může osvěžit svůj systém nejnovějšími wallpapery.

Apple vždy pro svá dema a operační systémy vybíral skutečně nádherná pozadí. Nedávno jsme přinesli článek o skrytých wallpaperech pro Mac, které jsou také parádní. Stejně je tomu i tentokrát: pro právě běžící vodní téma iOS Apple vybral písečnou pláž; a co jiného než ohromující fotku horského masivu, po němž je systém pojmenovaný, mohl vybrat jako pozadí pro macOS High Sierra.

Zde je iOS 11 verze pro iPhone a iPad:

01_wallpapers_of_ios11_and_macos_high_sierra_for_download

A zde High Sierra:

02_wallpapers_of_ios11_and_macos_high_sierra_for_download

Pokud by vám to nestačilo, máme pro vás ještě pár krásných wallpaperů z iOS 10.3.3 pro ty, kdo pravidelně neaktualizují své systémy na iPhonu či iPadu:

03_wallpapers_of_ios11_and_macos_high_sierra_for_download 04_wallpapers_of_ios11_and_macos_high_sierra_for_download 05_wallpapers_of_ios11_and_macos_high_sierra_for_download

Více se o nových funkcích iOS 11 a macOS High Sierra dozvíte na tomto odkazu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!