imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Takhle by vypadal iPhone 7 RED s černou přední stranou


Vypadá to, že lidem prostě nestačí vůbec nic. Apple představil červený iPhone a hned se objevila vlna kritiky s tím, že se zákazníkům nezdá přední strana. Takhle by tedy vypadal s černou variantou.

Každý má svoje. Někomu se červený iPhone 7 líbí, někomu ne, někdo by si pak přál přední stranu v černém provedení.

Žádný problém. Přestože si v obchodech koupíte pouze ten s bílým předkem, pár minut s Photoshopem umí divy. Můžete se tedy podívat, jak by iPhone vypadal s černou přední stranou. Podle nás docela slušně, i když se pak celý stane jakýsi temný. Každopádně je důvod, proč se na sportovní auta obvykle lepí bílé, nikoliv černé pruhy. Zejména kontrast obou barev je zásadní.

northamerica fordgt

Stejné je to i u šasi iPhonu 7 – červená s bílou prostě ladí. Na druhou stranu se mnoha lidem bílá přední strana nelíbí (stejně jako se řadě lidí nelíbí bílá auta). Důvod je vcelku jednoduchý, když je černý displej vypnutý, lépe zapadne do předního panelu. A to ani nemluvme o tom, že v temnějším prostředí hrany displeje při používání vůbec nezáří.

Takhle by obě varianty vypadaly vedle sebe. Vlevo má telefon barvy z dílny Applu, pravý je ten samý, jen v černém hávu.

02_red_iphone7_with_black_front

Zde je další obrázek. Hlavní efekt je, že v porovnání s reálnou verzí vypadá skutečně o dost temněji. I když je fakt, že normálně obě strany vedle sebe mít nebudete. V závislosti na uchopení nebo položení jej uvidíte zepředu, nebo zezadu.

03_red_iphone7_with_black_front

Je nám úplně jasné, že se najde relativně dost těch, kdo investují svůj čas a peníze do toho, aby si přední stranu iPhonu 7 RED změnili k obrazu svému. Ve většině případů to však skoro až postrádá smysl – 80-90 % uživatelů používá kryty a jediný moment, kdy zadní stranu telefonu uvidí, je, když ho po roce nebo po dvou opět prodávají.

04_red_iphone7_with_black_front
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!