imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

iphone x

Takto bude vypadat krabička iPhonu X


Do oficiálního prodeje iPhonu X zbývá jeden měsíc a ačkoliv o samotném zařízení víme prakticky vše, jedna věc nám stále unikala. Jak bude vypadat krabička? Vypadat bude následovně.

V létě už jsme o novém iPhonu X, který byl představen teprve v září, věděli takřka vše, od displeje OLED, přes biometrickou identifikaci až po ostrůvek pro senzory. Jedna věc ale přeci jen jistá nebyla, název produktu. Podobná situace nastala i po zářijové Keynote.

iphone x

Ve spojení s iPhonem X, jehož prodej začne již za měsíc, zbývá poslední nevyřešená otázka: jak bude vypadat jeho krabička. Ne že by šlo o nějakou převratně důležitou informaci, ale i tak, jak asi bude vypadat krabička zařízení s tak vysokou cenovkou?

Naštěstí si nad touto záhadou již nemusíme lámat hlavu, jelikož to všímavý uživatel Redditu zjistil. Apple aktualizoval svou stránku iPhone Upgrade Program, na které lze na jedné z fotografií spatřit i iPhone X. Jak uživatel píše: „nejedná se o nic, co by bylo ukrytého někde v kódu a ani se nejedná o žádný převratný objev, některé fanoušky by to ale zajímat mohlo.“

iphone x
Tento obrázek lze najít na oficiálních stránkách.

Bude se tak jednat o jediný ze třech nových iPhonů, který bude mít na krabičce vyobrazený displej a ne zadní část. Na tom ostatně není nic překvapivého, jelikož Apple vždy vyobrazuje ty největší změny designu. V případě iPhonu 7 to byly nové barvy a u iPhonu 7 Plus zase dvojitý fotoaparát. V případě iPhonu 8 jsou to pak skleněná záda. Mimochodem na krabičce iPhonu 6 byl vyobrazený telefon trošku vystouplý, což vypadalo skvěle a rádi bychom něco takové zase viděli.

Zdroj: BGR

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!