imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Tento měsíc na Carpool Karaoke nečekejte


Někdo by měl Applu koupit diář, jeden projekt za druhým teď totiž získává zpoždění. Apple Park není hotový na čas, AirPods byly posunuté, dokonce i nový giga-mega-über iPhone asi nedorazí včas. No a teď se opozdí i Carpool Karaoke.

Každý, kdo viděl snímek o Stevu Jobsovi z roku 2015, si jistě vybaví scénu, kdy se debatovalo o tom, že je nutné kvůli perfektnímu fungování nutné posunout důležitou keynote. Jobs v tu chvíli jasně řekl, že se nic takového nestane, firma se nesmí opozdit ani o minutu. A měl pravdu, kdo jiný by měl být přesný, když ne technologické firmy?

Už je čas!
Už je čas!

Vypadá to, že od těch dob už Apple na své zlaté pravidlo zapomněl. V poslední době se z jeho strany u projektů dočkáváme hodně nejistoty a odkladů. Hodně uživatelům se to pochopitelně nelíbí. Proč Apple představil svá krásná nová sluchátka, když jich neměl v období keynote připravených dostatek? A proč nestihl ani o dost posunuté datum dodání? Po těchto zkušenostech asi nikoho zvlášť nepřekvapí, když zpoždění nabírá i Carpool Karaoke – nová série, která měla kompletně změnit televizní trh, byla odsunuta až na konec roku.

Ne, že by šlo o nějak závratně klíčovou informaci, která by zažehla nový celosvětový konflikt, ale stejně – jde o princip, přátelé. Podle informací Reuters Apple už minulý měsíc připravoval speciální event, kde by začátek nové série oslavil, vše ale bez vysvětlení zrušil. Datum bylo odsunuto na dnešek, ale bůh ví proč byl i tento event bez uvedení důvodů zrušen. Jediné vyjádření, které jsme od firmy dostali, je, že se série spustí až poději tento rok. Žádný strach. Jak elegantní, že?

02_carpool_karaoke_delayed_even_further

Will Smith, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, John Cena, Shaquille O’Neal! Kde jsou?!

Source: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!