imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

trailer apple pořad carpool karaoke

Trailer na první pořad Applu


Včera bylo během 59. výročí udílení cen Grammy vydáno první video Apple Carpool Karaoke. Pojďte se podívat, jak si Apple představuje produkci svého vlastního obsahu!

Poslední dobou se čekalo na oznámení produkce vlastního obsahu z dílny Applu. Něco málo důkazů o začátku filmové kariéry Applu padlo v rozhovoru s Jimmy Iovinem. Otázkou tak zůstávalo pouze, kdy k tomu dojde, a nyní se zdá, že premiérový obsah není až tak vzdálená budoucnost. Minimálně je na světě první trailer, tudíž už není úniku.

Uplynul měsíc, co jsme se naposledy bavili o tom, proč by měla Apple zajímat tvorba vlastního obsahu; příchod video obsahu na Apple Music byl také potvrzen v rozhovoru s Jimmy Iovinem. To se dalo nicméně očekávat od doby, kdy moderátor oblíbeného pořadu Carpool Karaoke James Corden vezl 7. září Tima Cooka na keynote v Bill Graham Civic Auditorium.

Pořad byl původně součástí show Jamese Cordena The Late Late Show, ve kterém James sedí v autě s nějakou americkou celebritou, jezdí po městě, prohodí pár slov a zpívají oblíbené pecky. Carpool Karaoke se stalo díky svému jednoduchému, ale skvělému obsahu velice oblíbené. Nejslavnější díly mají přes 100 milionů zhlédnutí. Že se nejedná o žádný druhořadý pořad, svědčí i seznam hostujících celebrit, například Adele, Justin Bieber, Sia nebo Selena Gomez.

Apple koupil na pořad práva a půjde tak o vůbec první vlastní sérii Applu pro uživatele Apple Music. Jen několik hodin starý trailer ukazuje, že společnost původní koncept moc nezměnila. Moderátorem již ovšem nebude James Corden, měl by se ale v alespoň jendom díle objevit jako host. Soudě podle traileru by se měl v 16 epizodách dlouhých 30 minut objevit následující seznam hostů:

James Corden, Will Smith, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, John Cena a Shaquille O’Neal.

Datum odvysílání prvního dílu ještě není známé. Jediná informace, která se objevila na konci traileru, je „již brzy“, což nám toho moc neřekne. Jisté ale je, že obsah bude určený exkluzivně pro uživatele Apple Music, pokud jste tedy tento pořad rádi sledovali nebo vás jen zajímá, nic vám nebrání tomu si službu Apple Music předplatit.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!