videa přejděte na iphone

Tři další videa na téma přejděte na iPhone

#Novinky
2017. 05. 30.

Apple opět vytvořil něco jednoduchého. Ve třech nových videích nám představí, proč je přechod na iPhone jednodušší než na kterýkoliv jiný telefon. V hlavních rolích se představí Kontakty, Zabezpečení a Plynulost.

Změna nemusí být snadná a nezáleží na tom, čeho se týká. Výměna vašeho chytrého zařízení, které užíváte každý den, za něco jiného a neobvyklého, může skončit katastrofou. Ovšem to se netýká Applu. Společnost na svých stránkách hrdě prezentuje, že svá data můžete ze svého starého zařízení přemístit na svůj nový iPhone během sekundy.

Kontakty

Ačkoliv svět čím dál více lpí na psaném slovu a nevoláme až tak často, dostat všechny své kontakty na nový telefon je stále jedna z nejdůležitějších věcí. Pokud jste ale uživatel iPhonu, je to naprosto jednoduché! Podle Applu mohou vaše kontakty a e-mailové adresy změnit bez problémů domov během jedné sekundy. Reálně může být celý proces o něco komplikovanější, ani tak ale nejde o žádnou vědu.

Zabezpečení

Zabezpečení bohužel pro většinu z nás není důležitým tématem, i když by mělo. Před pár lety jsme si mysleli, že v roce 2017 bude pro většinu uživatelů zabezpečení dat stejně tak důležité jako zabezpečení vlastních domovů. Spletli jsme se. Pro většinu z nás o nic nejde a to nám nahání obavy. Pokud by měl brát Apple jednu jedinou věc opravdu vážně, pak je to zabezpečení. V porovnání s ostatním systémy je iOS co se zabezpečení týče daleko před nimi.

Plynulost

Nikdo netvrdí, že všechna ostatní zařízení, která nebyla vytvořena v Cupertinu, se sekají nebo padají. Nicméně i u vysoce kvalitních telefonů můžeme narazit na nějaké mouchy. Podle nás byl dobrý nápad používat v této kampani pojem „váš telefon“ a neukazovat na nikoho prstem. Vážně je tato situace tak tristní?

Přidejte komentář
  • Martin Hubáček

    Moc pěkné a hezky zpracované. Když, jsem přecházel tak to bylo podobné jako v prvním klipu. Ta jednoduchost je pro mě důlěžitá.