imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

romance reklama iphone 7 plus

Trocha romance v nové reklamě na iPhone 7 Plus


Rušné město, dva mladí lidé, mezi kterými přeskočí jiskra, a iPhone 7 Plus v módu portrét. Z nového videa je cítit atmosféra, jakou jsme v reklamě Applu neviděli už dlouho.

Když se díváte na reklamy Applu, může vás napadnout, že jste opravdu rádi za to, že můžete být člověkem. Všechny ty maličkosti, které definují naše lidské zážitky, můžete prožívat znovu a znovu. Jednou z nich může být empatie pro druhé, mentalita davů nebo náklonnost jeden k druhému. Proto se na podobné krátké reklamy, které v nás v pár scénách přesně tyto pocity vyvolají, dívá tak dobře.

Nejnovější reklama Applu na iPhone 7 Plus se zaměřuje na mód portrét vytvářený pomocí duálního fotoaparátu telefonu. Jako obvykle do samotné reklamy zahrnuli i původní fotografie. Ve videu s názvem „The City“ můžeme vidět dvojici kompletně ignorující své okolí, zatímco si zvěčňují své vzpomínky na své iPhony. Tyto situace zajisté každému připomenou, proč v takových situacích nepoužíváme klasické fotoaparáty, jelikož naše telefony dokáží zachytit tu správnou momentku. V tom hrají svou roli i čočky ukryté v iPhonu 7.

Struktura videa je podobná jako u kousku s názvem „Take Mine“ zveřejněného dříve, ve kterém se mladá žena vrací do svého rodného městečka a v něm fotí portréty všech kolemjdoucích. Atmosféru novinky pak dokresluje píseň Sing to Me od Waltera Martinse, se kterou Apple opravdu uhodil hřebíček na hlavičku.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!