imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

imessage aplikace

Tyto iMessage aplikace musíte vyzkoušet!


Aplikace iMessage, kromě toho, že jde o skvělou textovou službu, vytvořila úplně novou platformu, a do ní si můžete nyní přidat různé další aplikace včetně her. Vykašlete se na piškvorky na papíře, vyzkoušejte se svými přáteli ty následující!

WIT

Kde, kdy a s kým? Skládačky jsou určeny zejména pro zábavu, jde ale také o skvělé procvičování mozku, zejména pokud máte k danému obrázku nějakou citovou vazbu. Do WIT můžete importovat i obrázky z vlastní galerie, například vás a vašich přátel na party nebo s vaší přítelkyní na vaší první společné dovolené. Veškeré tyto památné momentky můžete sdílet, stačí zamíchat části obrázku a poslat v okně chatu. Úspěch je zaručen a vaše polovička vás bude mít ještě raději!

imessage aplikace wit

Wordie: Guess the Word

Tato aplikace vám umožňuje udělat fotomontáž ze 4 různých fotografií, ty posílat ostatním členům konverzace a ti musí následně podle daných obrázků uhádnout, na jaké slovo myslíte. Pokud se jim to podaří, pak mohou jednu takovou vytvořit pro vás. Wordie původně nebyla vytvořena pro iMessage, její podpora lze ovšem nastavit. Aplikace je pouze v angličtině, tudíž její určitá znalost je potřeba, na druhou stranu ji nelze než doporučit k procvičování a učení se nových slovíček. Jde o skvělou hru v mezičase při například cestování.

imessage aplikace Wordie: Guess the Word

Star Walk 2

Pokud jste ještě neslyšeli o Star Walk, nadešel pravý čas. Pokud moc v oblibě sociální média a miliony her v App Storu nemáte a preferujete užitečné aplikace, pak je tato rozhodně pro vás. V ní můžete zkoumat oblohu takovým způsobem, že zahanbí i ty nejlepší dokumentární filmy, navíc jde přidat do iMessage. Bohužel není zdarma, nicméně veškeré hodnocení a technologická média tvrdí, že stojí za každičký cent. Vysoce doporučujeme pro milovníky přírody, dobrodruhy a začínající badatele!

imessage aplikace Star Walk 2

MsgMe WordGuess

Klasická slovní hra, která je ovšem v iMessage ještě interaktivnější. Svým iPhone kontaktům můžete posílat různé výzvy, ve kterých musí luštit chybějící části vašeho textu. V řešení jim můžete pomáhat, nebo je naopak můžete klamat. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv přístup, hlavní myšlenkou je, že klasické nudné „čau, co děláš“, můžete oživit trochou zábavy. Novou hru můžete začít kdykoliv, hrát můžete s více lidmi zaráz a hrací doba není nijak omezena. Posílejte místo smajlíků čím dál těžší hádanky!

imessage aplikace MsgMe WordGuess
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!