úžasný grafický výkon budoucích iphonů

Úchvatný grafický výkon budoucích iPhonů

#Novinky
2017. 03. 09.

Imagination Technologies se pochlubili svým novým architektonickým vývojem, který bude základem nových grafických čipů budoucnosti. PowerVR Furian nabízí brutální nárůst výkonu a příští iPhony se mají na co těšit.

PowerVR Furian bude o 70-90% výkonnější. A co víc, brzy přijde také podpora 4K společně s nějakou tou AR. Na čipy postavené na této architektuře si budeme muset ovšem ještě chvíli počkat, protože série 8XT bude oznámena až někdy v půlce tohoto roku a vydána pravděpodobně ten příští.

úžasný grafický výkon budoucích iphonů

Aktuální série 7XT je samozřejmě také skvělá (tu naleznete v modelech iPhone 7 a iPhone 7 Plus), ovšem tento nový grafický akcelerátor dodá grafickým výpočtům ohromující vzpruhu. Apple spolupracuje s Imagination Technologies již dlouhou dobu a snadno si lze tedy představit, že inženýři obou společností spolupracují, aby dosáhli těch nejlepších možných výsledků.

Poslední jeden až dva roky mluvil Tim Cook o velkém výzkumu na poli AR a vždy je u toho velice nadšený. Pravděpodobně totiž ví věci, o kterých my ještě nemáme ani tušení. Pokud by se zvěsti o letošním iPhonu opravdu naplnili a ani to by vám nestačilo, můžeme vás ujistit, že iPhony dokáží se Series 8XT takové věci, o kterých se vám ani nezdálo.

úžasný grafický výkon budoucích iphonů

AR je čím dál populárnější a 4K displeje levnější, je tedy více než možné, že lidé budou mít tato magická zařízení za pár let běžně po kapsách – což by byl další milník v rapidním růstu a vývoji informačních technologií.

Zdroj: MacRumors

Přidejte komentář