imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Ukončení provozu prodejny Zlatý Anděl


Vážení zákazníci,

9. leden je posledním dnem existence nejstarší prodejny Apple Premium Reseller v Praze – prodejny Zlatý Anděl na Nádražní ulici. K tomuto kroku jsme nuceni přistoupit po několikanásobných pokusech o jednání s majitelem nemovitosti, který se i přes dlouhou historii prodejny a exkluzivitu značky Apple rozhodl upřednostnit jinou instituci.

Děkujeme všem zákazníkům za roky přízně, za návštěvy a nákupy. Jsme pro vás i nadále k dispozici v dalších pěti pražských prodejnách iSTYLE – v Revoluční, Palladiu, Arkádách Pankrác, Centru Černý Most a v Metropoli Zličín.

Pro vyřízení reklamace prosíme kontaktujte prodejnu v Revoluční.

Tým iSTYLE

IMG_4610IMG_4603IMG_4597
Foto: Marian Kadlec
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!