imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

V ulicích Cupertina se objevuje stále více iPhonů X


Samozřejmě jen zaměstnanci Applu mohou mít takové štěstí, že si očekávanou novinku vyzkouší už před oficiálním vydáním. Stojí za to se v Cupertinu pořádně rozhlížet, máme pro vás fotky a videa!

Apple už kolem iPhonu X není od představení tak striktní, testující zaměstnanci podle všeho dostali zelenou, aby novinku vyzkoušeli i v běžném provozu. Na ulicích tak můžeme vidět pěknou řádku telefonů. Vzhledem k tomu, že se jen málokdo z nás do ulic Cupertina podívá, pro vás máme alespoň fotografie a videa.

Na rozdíl od rozpoznání iPhonu 8 od iPhonů 6, 6s a 7 je odhalení iPhonu X velice snadné – ostrůvek na vrchní straně displeje, vertikálně položené čočky fotoaparátu… Jak jeden ze čtenářů AppleInsider poznamenal:

Kdyby nebylo ostrůvku, nikdo by jej nepoznal. Ostrůvek se stane novým znakem, jako byla bílá sluchátka nebo tlačítko Home – rozdělí iPhony od zbytku smartphonů.

Lots of iPhone X being openly carried around by Apple employees.

A post shared by AppleInsider (@appleinsider_official) on

Výše můžete vidět zařízení a jeho majitele v ulicích San Francisca. Apple začal s testováním iPhonu již dlouho před představením na keynote, ale až nyní je možné vidět iPhone X v běžných situacích. Tato metoda samozřejmě zvyšuje riziko toho, že telefon někdo zapomene na baru (jako se to stalo u iPhonu 4), případně že se ven dostanou fotky, jak jsme viděli už týden před speciální událostí.

First iPhone X spotted in the wild #essential #arthurfist

A post shared by AppleInsider (@appleinsider_official) on

Níže můžete vidět další iPhone X, který zahlédl čtenář Redditu. Na fotce jsou i další zajímavosti, třeba tzv. dynamické pozadí v celé své kráse. Exkluzivní funkce nefunguje stejně, jako tomu bylo v případě Live Wallpaperu u iPhonu 6s, který jste mohli aktivovat dlouhým stiskem obrazovky. Naopak dynamická pozadí tvoří neustálou krásnou animaci. Na Redditu naleznete i video.

Na závěr pro vás máme ještě pár dalších fotografií, kde se můžete na vlajkovou loď Applu podívat. Sami se navíc přesvědčíte o tom, jak nevhodně zvolený wallpaper úplně zkazí estetiku krásného bezrámečkového zařízení s OLED panelem.

Zdroje: AppleInsider a 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!