imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Unikly části nového iPhonu 8


Nedávno nahrané fotky na Redditu dost klidně mohou odhalovat konečnou podobu designu iPhonu 8. Podle slov autora na fotografiích vidíme finální verze zadní strany iPhonu 7s, 7s Plus a iPhone 8 z obou stran.

V posledních týdnech se novinky kolem nadcházejících iPhonů trochu uklidnily, před několika hodinami se však na Redditu objevila série fotografií, které klidnou hladinu trochu rozvířily. Jak můžete na fotkách sami vidět, design iPhonu 7s a 7s Plus se od současné nabídky téměř nezměnil. iPhone 8 se pak dočkává vertikálně usazených čoček kamery a přední strana zařízení bude prakticky jen displej. Strašáka v podobě díry na zádech na fotkách naštěstí nevidíme. Jestliže tak skutečně jde o finální verze iPhonu představeného na podzim, povedlo se asi Applu integrovat čtečku otisků prstů Touch ID přímo do displeje.

01_new_iphone8_leaks

Přední strana není vyhrazena displeji úplně, což je zajímavé řešení – hrana se vyhýbá otvoru pro reproduktor, přední kamerce a senzorům. Je si také dobré všimnout lesklé zadní strany zařízení, protože vše napovídá opětovnému návratu ke sklu. To jsme tu neměli od iPhonu 4 a 4s, tentokrát by však pochopitelně šlo o mnohem tenčí variantu. Člověk, který je autorem příspěvku s fotkami, označil za zdroj svého kamaráda pracujícího v odvětví; podle informací tyto prototypy získali čínští výrobci minulý týden.

Dodal rovněž, že se bezdrátového nabíjení dočká nejen výroční iPhone 8, ale také oba levnější modely iPhone 7s a 7s Plus. To by šlo ruku v ruce se sklem použitým na zadní stranu iPhonu, což by zajistilo mnohem jednodušší a bezpečnější cestu k nabíjení srze unikátní patentovanou indukční technologii. Bohužel nevidíme přední strany iPhonu 7s a 7s Plus, takže netušíme, zda se i tyto dva telefony dočkají bezrámečkového displeje, nebo zda půjde o privilegium iPhonu 8.

02_new_iphone8_leaks
Tohle zařízení prostě budeme muset mít!

Fotky publikované na Redditu jsou prakticky ty samé, jako se dříve objevily na iDropu. Možná tak jen některý z výrobců vyrobil na základě nich vlastní šasi a nejde tak skutečně o finální verzi telefonů. Kdyby to tak bylo, na podzim bychom si užili mnohem větší překvapení, ale šance nejsou moc velké. Jako vždy doplňujeme, že rozhodně nejde o oficiální fotografie, takže dokud neuvidíme skutečně odprezentované modely, nemůžeme si být ničím stoprocentně jisti. Vše bude jasné až ve chvíli, kdy v září uvidíme novinky v rukou zástupců Applu během konference, ale očekáváme, že přijde něco skutečně podobného.

03_new_iphone8_leaks

Více si problematice iPhonu 8 můžete přečíst zde na našich stránkách.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!