imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Upgradujeme Vaňkovku!


Loučíme se s naší prodejnou v brněnském obchodním centru Vaňkovka a už brzy ji přivítáme v novém, krásnějším a větším kabátku.

Pátek 21. 4. je posledním dnem, kdy nás můžete přijít na prodejnu navštívit, pak ji schováme za oponu a předěláme v ještě hezčí a modernější. Těšit se můžete na 128 m² nového designového prostoru s výstavou nejnovějších Beats sluchátek a reproduktorů, které si budete moct rovnou vyzkoušet. Nebude chybět multimediální koutek s televizí, kde vám předvedeme všechny funkce Apple TV. A samozřejmě tzv. Flex Table, který je ideálním místem pro školení nebo posezení.

Znovuotevření prodejny plánujeme během pár týdnů a hodláme to pořádně oslavit, tak nás sledujte!

unspecified-5 Palladium 2016

Pro všechny věrné zákazníky Vaňkovky:
Veškeré stávající reklamace budou k vyzvednutí v sousední Olympii od soboty 22. 4., kde zároveň přijmeme i reklamace nové. Jakékoli dotazy ohledně prodejny, reklamací, nákupů vám rádi zodpovíme na vankovka@istyle.cz

team
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!