imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Upgradujeme Vaňkovku!


Loučíme se s naší prodejnou v brněnském obchodním centru Vaňkovka a už brzy ji přivítáme v novém, krásnějším a větším kabátku.

Pátek 21. 4. je posledním dnem, kdy nás můžete přijít na prodejnu navštívit, pak ji schováme za oponu a předěláme v ještě hezčí a modernější. Těšit se můžete na 128 m² nového designového prostoru s výstavou nejnovějších Beats sluchátek a reproduktorů, které si budete moct rovnou vyzkoušet. Nebude chybět multimediální koutek s televizí, kde vám předvedeme všechny funkce Apple TV. A samozřejmě tzv. Flex Table, který je ideálním místem pro školení nebo posezení.

Znovuotevření prodejny plánujeme během pár týdnů a hodláme to pořádně oslavit, tak nás sledujte!

unspecified-5 Palladium 2016

Pro všechny věrné zákazníky Vaňkovky:
Veškeré stávající reklamace budou k vyzvednutí v sousední Olympii od soboty 22. 4., kde zároveň přijmeme i reklamace nové. Jakékoli dotazy ohledně prodejny, reklamací, nákupů vám rádi zodpovíme na vankovka@istyle.cz

team
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!