imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Vellum: král aplikací pro stahování tapet


Pokud si na svém iPhonu často měníte tapety a celkově si hrajete s úpravou prostřed, tak dnes pro vás mám tip na zajímavou aplikaci, která asi nemá konkurenci. 

Nabízí krásné tapety ve vysokém rozlišení a jednoduchý editor rozmazání. Aplikace se jmenuje Vellum a je k dispozici v App Store pro iPhone i iPad. Mobilní iOS už má pár let v nabídce ty samé tapety, a to začíná poněkud nudit. Proč si tedy nestáhnout tapety vlastní?

vellum+screens

Po zapnutí se na obrazovce objeví jednoduché menu, kde se lze pohybovat pomocí scrollování nahoru a dolu. Menu obsahuje kategorie tapet, jako například „Starter Pack“, dále „Earth by Google“ či například „Abstract“. Kategorií je více, a každá obsahuje specifické tapety.

Pokud si tedy nějakou tu hezkou tapetu vyberete, stačí ji následně upravit pomocí efektu rozmazání, nebo ji rovnou uložit do galerie. K čemu je to dobré? Pokud chcete mít tapetu na domovské obrazovce pod ikonkami, tak rozmazaná tapeta vynikne lépe než celkově zaostřená. Naopak na zamčené obrazovce se lépe vyjímá ostrá tapeta. Ve finále si tedy lze uložit dva stejné obrázky, ale jeden bude rozmazanější než druhý.

vellum+hero+screens

Pozitivní je, ze Vellum neobsahuje žádné zamčené kategorie tapet a nevyžaduje peníze. Je zkrátka zdarma. Vývojáři se o aplikaci patřičně starají a pravidelně přicházejí aktualizace s novými obrázky.

Dejte nám do komentářů vědět, zda se vám Vellum líbí a popřípadě jakou používáte vy aplikaci pro stahování tapet.

Available_on_the_App_Store_0

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!