iphonescreens

Vellum: král aplikací pro stahování tapet

#Tipy a triky
2017. 02. 04.

Pokud si na svém iPhonu často měníte tapety a celkově si hrajete s úpravou prostřed, tak dnes pro vás mám tip na zajímavou aplikaci, která asi nemá konkurenci. 

Nabízí krásné tapety ve vysokém rozlišení a jednoduchý editor rozmazání. Aplikace se jmenuje Vellum a je k dispozici v App Store pro iPhone i iPad. Mobilní iOS už má pár let v nabídce ty samé tapety, a to začíná poněkud nudit. Proč si tedy nestáhnout tapety vlastní?

vellum+screens

Po zapnutí se na obrazovce objeví jednoduché menu, kde se lze pohybovat pomocí scrollování nahoru a dolu. Menu obsahuje kategorie tapet, jako například „Starter Pack“, dále „Earth by Google“ či například „Abstract“. Kategorií je více, a každá obsahuje specifické tapety.

Pokud si tedy nějakou tu hezkou tapetu vyberete, stačí ji následně upravit pomocí efektu rozmazání, nebo ji rovnou uložit do galerie. K čemu je to dobré? Pokud chcete mít tapetu na domovské obrazovce pod ikonkami, tak rozmazaná tapeta vynikne lépe než celkově zaostřená. Naopak na zamčené obrazovce se lépe vyjímá ostrá tapeta. Ve finále si tedy lze uložit dva stejné obrázky, ale jeden bude rozmazanější než druhý.

vellum+hero+screens

Pozitivní je, ze Vellum neobsahuje žádné zamčené kategorie tapet a nevyžaduje peníze. Je zkrátka zdarma. Vývojáři se o aplikaci patřičně starají a pravidelně přicházejí aktualizace s novými obrázky.

Dejte nám do komentářů vědět, zda se vám Vellum líbí a popřípadě jakou používáte vy aplikaci pro stahování tapet.

Available_on_the_App_Store_0

 

Přidejte komentář