imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

ios 11.0.2

Vydána aktualizace iOS 11.0.2


Po první opravě chyb u iOS 11 uplynul zhruba týden a nyní přichází další v podobě iOS 11.0.2. Tato aktualizace se soustředí zejména na opravu chyb iPhonu 8 a 8 Plus při volání.

S iOS 11 přišla bohužel také řada problémů. Mezi nimi i rušení při telefonátech: volaný ani volající se neslyšeli. Chybně se zobrazovalo také ID volajícího a výdrž baterie razantně klesla. Apple nyní vydal druhou záplatu, která řeší zejména hovory u iPhonů 8, doporučujeme ji nicméně každému, kdo během používání zaregistroval jakékoliv problémy.

Apple popisuje aktualizaci iOS 11.0.2 následovně:

    • Oprava chyby, při které se u malého počtu iPhonů 8 a 8 Plus mohou ozývat zvuky praskání při telefonátech.
    • Oprava chyby, kvůli které mohly být skryty některé fotografie.
    • Oprava chyby, kvůli které se nedaly otevřít přílohy v zašifrovaných e-mailech přes S/MIME.
ios 11.0.2

Velikost činí poněkud objemnějších 200-280MB. Intalace je dostupná klasicky přes Settings > General > Software update.

Aktualizace by neměla znamenat žádnou ztrátu dat, pro klid v duši ale všem doporučujeme udělat preventivní zálohu. Data si můžete uložit na iCloud nebo na svůj počítač přes iTunes. Opravdu pečliví uživatelé mohou samozřejmě zvolit obě varianty.

Aktualizace iOS 11.0.2 je dostupná pro následující zařízení:  iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 5. gen. iPad, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, 6. gen. iPod touch.

ios 11.0.2
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!