imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

jak přidat platební kartu k apple id

Vypršela platnost vaší platební karty? Takto si k Apple ID přidáte novou


Přinášíme vám další návod nejen pro začátečníky. Ve většině případů si při vytváření Apple ID přiřadíte k účtu i platební kartu. Bankovní karty jsou ovšem zlá stvoření a po čase jim končí platnost. Dnes si ukážeme, jak si ke svému účtu rychle přidat kartu novou.

Dnes ráno nám MacBook ohlásil, že vypršela platnost naší platební karty a Apple tak nemůže odečíst peníze za naše měsíční předplatné. Přispíváme totiž naší troškou na výstavbu nového Apple Parku. Novou kartu samozřejmě máme po ruce, akorát jsme zapomněli aktualizovat dané informace. Zadat je není naštěstí nic složitého a pomocí snadného průvodce to zvládne opravdu každý.

jak přidat platební kartu k apple id

Pro iPhone, iPad a iPod touch

Ťukněte na Settings > [Vaše jméno] > Payment & Shipping a na požádání vepište vaše Apple ID heslo.

Zvolte si aktuální platební metodu. Poznámka: pokud používáte Family Sharing, platební informace může aktualizovat pouze správce.

V dalším okně můžete aktualizovat detaily vaší platební karty. Po vepsání požadovaných údajů ťukněte na Save.

jak přidat platební kartu k apple id

Pro Mac a PC

Otevřete iTunes.

Přihlaste se ke svému Apple ID.

Nahoře na obrazovce, nebo v menu (v závislosti na tom, zda používáte Mac, nebo PC) klikněte na Account > View My Account.

jak přidat platební kartu k apple id

Vedle položky Apple ID Summary klikněte hned vedle kolonky Payment Information na Edit. Následně si zvolte preferovanou platební metodu a vyplňte údaje. Poznámka: i zde platí pravidlo, že při zapnutém Family Sharing může platební informace aktualizovat pouze jejich správce.

jak přidat platební kartu k apple id jak přidat platební kartu k apple id

Po vyplnění všech údajů klikněte na Save.

Poznámka: Pokud používáte pro platby kreditní kartu, iTunes Store nejdříve provede menší vklad na váš účet pro ověření totožnosti.

To je celé. Snad vám tento návod přijde vhod a nezapomeňte aktualizovat vaše platební údaje i u dalších poskytovatelů.

Zdroj: Apple

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!