imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Vyšel update iOS na verzi 10.3.1


Přestože jsme se nové verze operačního systému nedočkali zas tak dávno, Apple už stihl přispěchat s novou verzí 10.3.1, kde v iOS opravuje několik chyb. Více o nových funkcích systému iOS 10.3 si můžete přečíst v tomto článku.

Dnešní update nepřináší žádné závratné novinky, spíše jde o několik drobných oprav a vylepšení zabezpečení systému. Rozhodně jej však doporučujeme stáhnout. Neočekávejte však velké změny, Apple si prostě jen posvítil na pár bugů, které se do iOS 10.3 dostaly. Podle Applu nový update obsahuje následující:

iOS 10.3.1 obsahuje opravy chyb, vylepšuje zabezpečení vašeho iPhonu a iPadu a opravuje zranitelnost WiFi.

Velikost aktualizace je v porovnání s celým systémem skutečně drobná, má jen něco kolem 30 MB (v závislosti na typu vašeho chytrého zařízení). Update můžete jako běžně nainstalovat skrz Settings > General > Software update.

Přestože by aktualizace neměla vést k jakékoliv ztrátě dat, doporučujeme si stejně pár minut najít a vytvořit si zálohu iPhonu či iPadu jen pro případ, že by se cokoliv stalo. Kompletní zálohu můžete udělat na svůj prostor v iCloudu nebo na svůj počítač skrz iTunes. Pokud byste chtěli extra jistotu, můžete udělat obojí najednou.

iOS 10.3 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch šesté generace.

01_ios_1031_update_released
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!