00_ios_1031_update_released_cover

Vyšel update iOS na verzi 10.3.1

#Novinky
2017. 04. 03.

Přestože jsme se nové verze operačního systému nedočkali zas tak dávno, Apple už stihl přispěchat s novou verzí 10.3.1, kde v iOS opravuje několik chyb. Více o nových funkcích systému iOS 10.3 si můžete přečíst v tomto článku.

Dnešní update nepřináší žádné závratné novinky, spíše jde o několik drobných oprav a vylepšení zabezpečení systému. Rozhodně jej však doporučujeme stáhnout. Neočekávejte však velké změny, Apple si prostě jen posvítil na pár bugů, které se do iOS 10.3 dostaly. Podle Applu nový update obsahuje následující:

iOS 10.3.1 obsahuje opravy chyb, vylepšuje zabezpečení vašeho iPhonu a iPadu a opravuje zranitelnost WiFi.

Velikost aktualizace je v porovnání s celým systémem skutečně drobná, má jen něco kolem 30 MB (v závislosti na typu vašeho chytrého zařízení). Update můžete jako běžně nainstalovat skrz Settings > General > Software update.

Přestože by aktualizace neměla vést k jakékoliv ztrátě dat, doporučujeme si stejně pár minut najít a vytvořit si zálohu iPhonu či iPadu jen pro případ, že by se cokoliv stalo. Kompletní zálohu můžete udělat na svůj prostor v iCloudu nebo na svůj počítač skrz iTunes. Pokud byste chtěli extra jistotu, můžete udělat obojí najednou.

iOS 10.3 je kompatibilní s následujícími zařízeními: iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro 9.7″, iPad Pro 12.9″, iPod touch šesté generace.

01_ios_1031_update_released
Přidejte komentář
  • TwadaCZ

    …stalo se nekomu, ze po 10.3.1 update mel problem s volanim z iPhone 6? At jsem restartoval telefon a zkusil komukoliv zavolat, tak telefon vytuhnul. Do aktualizace nebyl zadny problem.

    Ted vecer jsem po restartu pozaviral vsechny bezici aplikace (vc. volani) a asi to pomohlo (uvidim na jak dlouho), protoze jsem se konecne dovolal nekolika lidem – coz pres den nebylo vubec mozne.

    • Petr Pitrisek

      Dobrý den, mám iPhone 6, 64 GB a po aktualizaci na 10.3.1 jsem neznamenal žádný problém ani s voláním ani psaním SMS, iMessage apod