imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

vzpoura barev nová reklama apple watch

Vzpoura barev v nové reklamě na Apple Watch


Podle nejnovější reklamy budou vaše Apple Watch ladit vašim pocitům. A tentokrát ani nejsme zklamáni, na novou reklamu je totiž radost pohledět, zejména opakovaně. Pokud byste měli na YouTube dnes zhlédnout jediné video, jděte do tohohle!

Pokud tvoříte reklamy pro Apple, pravděpodobně máte velice stresující život, jelikož si jde společnost za svými standardy o co nejlepší řešení, kreativitu a jedinečnost stejně přísně, jako všude jinde. Apple vydává tyto videa stejně často jako Shot na iPhone nebo nedávnou sérii reklam na iPad Pro. Tato je přitom o něco delší než obvyklých 15 sekund: v rychlém sledu vyobrazuje, kolik užití mohou hodinky mít. S těmito situacemi pak tvůrci ztotožnili různé barvy.

Poslední aktualizace Apple Watch proběhla v září minulého roku při představení iPhonu 7 a vodotěsná Série 2 s GPS je velice oblíbená. Lidé na Vánoce kupovali Apple Watch jako smyslů zbavení a Apple tak měl ve čtvrtém kvartále roku 2016 opravdu potěšující příjmy. Důležité na těchto chytrých hodinkách je, že jsou čím dál více schopnější a marketingové a kreativní oddělení jsou si toho velice dobře vědoma.

Video má rychlé tempo a skáče z jedné scény do druhé. Jedno je ale jisté: když Apple něco dělá, dělá to dobře. Na jeho videa se vždy dobře dívá a to platí i u tohoto. O další aktualizaci hodinek nejsou žádné zprávy, ale určitě tomu nebude na jaře, tudíž netrpělivě očekáváme, co přinese podzim.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!