imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

apple watch

Zapomněli jste Passcode na Apple Watch?


Před pár dny jsme se bavili o tom, co dělat, když zapomenete Passcode vašeho iPhonu. Ale co dělat, když se vám to stejné přihodí s Apple Watch?

Řešení se podobá tomu u iPhonu. Ještě než se k němu ale dostaneme, si trochu přiblížíme situaci.

apple watch

Apple Watch jsou samostatné chytré zařízení, které může obsahovat spoustu osobních informací, stejně jako iPhone. Apple Pay k nám sice ještě nedorazilo a tak se nemusíte bát, že by vám někdo vybral bankovní účet, vše ostatní ale v nebezpečí je. Passcode Apple Watch naštěstí funguje velmi chytře a aktivuje se, když si hodinky nasazujete a sundáváte.

Znemožňuje tak zlodějům se okamžitě dostat k vašim datům. V případě nouze můžete vaše data vždy smazat a později obnovit. Apple Watch ukládají svá data do bezpečnostní zálohy iPhonu.

apple watch

Pro resetování Passcodu přejděte do Settings na vašich Apple Watch a obnovte jejich tovární nastavení. V iPhonu tapněte na My Watch > General > Reset. Poté zvolte Erase Apple Watch Content and Settings. Samozřejmě byste měli mít Apple Watch připojené k nabíječce a stabilní wifi síti.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.