imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

úplně nová barva iphone 7

Žhavá novinka: Apple představuje nový iPhone7!


Po oznámení naplánované odstávky Apple Storu bylo poměrně jasné, že se něco chystá. A nyní už víme co. Byl představen relativně nový model iPhonu 7.

Před pár hodinami jsme polemizovali, jakou novotu by mohl Apple vydávat. Apple Store právě prošel aktualizací a nyní už víme, proč nebyla stránka apple.com několik hodin dostupná:

úplně nová barva iphone 7

V únoru jsme vás informovali o rudých iPhonech. Zdroj Maca Otakary měl opět pravdu a iPhone 7 RED byl opravdu vydán.

Applu momentální barevná nabídka iPhonů 7 nestačila a vedle barevných provedení rosé gold, zlatá, stříbrná, černá, jet black si tak můžeme nyní koupit také rudý iPhone 7. Specifikace rudého iPhonu 7 jsou stejné jako u dříve dostupných modelů a jediným rozdílem je tak barva.

úplně nová barva iphone 7

Apple vyrábí speciální rudá zařízení a příslušenství již nějakou dobu a část příjmů z prodeje těchto produktů věnuje nadaci PRODUCT(RED), kterou založil zpěvák Bono. Poprvé se Apple s touto organizací spojil, když Steve Jobs představil rudé iPody RED. Tato spolupráce neskončila ani po Jobsově smrti a dnes je dostupná spousta produktů Applu podporujících PRODUCT(RED). Od dnešního dne tak mohou podpořit boj proti AIDS také uživatelé, kteří si zakoupí nový rudý iPhone.

úplně nová barva iphone 7

Apple před tím nic takového neudělal. Nikdy před tím se nestalo, že by aktuální rodina iPhonů obdržela novou baru po roce a půl od uvedení. Zdá se, že společnost chce trochu pomoci prodejům svých telefonů, které pravidelně v tomto ročním období trochu padají, a to se jí zřejmě povede, protože nová barva vypadá opravdu dobře a zajisté se najde spousta zákazníků, kteří si nový rudý iPhone velice rádi koupí.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!