imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Odstartujte nový rok efektivně!

Aplikace, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

úplně nová barva iphone 7

Žhavá novinka: Apple představuje nový iPhone7!


Po oznámení naplánované odstávky Apple Storu bylo poměrně jasné, že se něco chystá. A nyní už víme co. Byl představen relativně nový model iPhonu 7.

Před pár hodinami jsme polemizovali, jakou novotu by mohl Apple vydávat. Apple Store právě prošel aktualizací a nyní už víme, proč nebyla stránka apple.com několik hodin dostupná:

úplně nová barva iphone 7

V únoru jsme vás informovali o rudých iPhonech. Zdroj Maca Otakary měl opět pravdu a iPhone 7 RED byl opravdu vydán.

Applu momentální barevná nabídka iPhonů 7 nestačila a vedle barevných provedení rosé gold, zlatá, stříbrná, černá, jet black si tak můžeme nyní koupit také rudý iPhone 7. Specifikace rudého iPhonu 7 jsou stejné jako u dříve dostupných modelů a jediným rozdílem je tak barva.

úplně nová barva iphone 7

Apple vyrábí speciální rudá zařízení a příslušenství již nějakou dobu a část příjmů z prodeje těchto produktů věnuje nadaci PRODUCT(RED), kterou založil zpěvák Bono. Poprvé se Apple s touto organizací spojil, když Steve Jobs představil rudé iPody RED. Tato spolupráce neskončila ani po Jobsově smrti a dnes je dostupná spousta produktů Applu podporujících PRODUCT(RED). Od dnešního dne tak mohou podpořit boj proti AIDS také uživatelé, kteří si zakoupí nový rudý iPhone.

úplně nová barva iphone 7

Apple před tím nic takového neudělal. Nikdy před tím se nestalo, že by aktuální rodina iPhonů obdržela novou baru po roce a půl od uvedení. Zdá se, že společnost chce trochu pomoci prodejům svých telefonů, které pravidelně v tomto ročním období trochu padají, a to se jí zřejmě povede, protože nová barva vypadá opravdu dobře a zajisté se najde spousta zákazníků, kteří si nový rudý iPhone velice rádi koupí.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

Klikněte zde!