imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Kdy můžeme očekávat vydání bety iOS 12?

Podívali jsme se na tendence z posledních let

Jak změnit své Apple ID?


Možná to nevíte, ale e-mailovou adresu, kterou používáte jako svoje Apple ID, můžete poměrně jednoduše změnit. Poradíme vám postup, jak toho dosáhnout.

Odhlaste se od svého Apple ID

Odhlaste se ze všech služeb a zařízení Apple, které používají Apple ID.

Pokud chcete své Apple ID změnit pomocí iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, zůstaňte v příslušném zařízení přihlášení tímto Apple ID.

Změňte si e-mailovou adresu

Apple ID si můžete změnit na stránce svého účtu nebo ze zařízení s iOS 10.3 a novějším.

Na stránce vašeho účtu Apple ID: Přejděte na web appleid.apple.com a přihlaste se. V části Účet klikněte na Upravit. Pod Apple ID klikněte na možnost Změnit Apple ID.

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch: Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > Jméno, telefonní čísla, e-mail. Vedle nadpisu „K dosažení na“ klepněte na Upravit > Smazat. Klepněte na Pokračovat a postupujte podle zobrazených pokynů.

Když měníte e-mailovou adresu, můžete být požádáni o zodpovězení jedné nebo několika vašich bezpečnostních otázek.

Ověřte svůj nový e-mail

Po zadání e-mailové adresy, kterou chcete používat jako Apple ID, vám na tuto adresu bude odeslán ověřovací kód. Zadejte ověřovací kód z e-mailu do příslušných polí a začněte používat svoje aktualizované Apple ID.

Znovu se přihlaste

Přihlaste se zpět ke všem službám Apple pomocí vašeho nového Apple ID.

Po změně Apple ID musíte svoje nové přihlašovací informace používat se všemi službami Apple, které využíváte.

Když nemůžete změnit své Apple ID

Své Apple ID můžete změnit na libovolnou jinou adresu, nad kterou máte kontrolu, pokud už není jako Apple ID používána. Pokud vaše e-mailová adresa končí doménou @icloud.com, @me.com nebo @mac.com, nebudete moct Apple ID změnit. Na stránce vašeho účtu taky neuvidíte možnost Změnit Apple ID, ani neuvidíte možnost smazání e-mailu na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch s iOS 10.3 a novějším.

Když se chcete přihlásit jiným Apple ID

Pokud chcete změnit Apple ID, které používáte na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, ale nechcete změnit e-mailovou adresu, kterou používáte jako Apple ID, následujícím postupem se odhlaste a znova přihlaste s jiným Apple ID.

Když při vytváření Apple ID zadáte špatně svou e-mailovou adresu

Když Apple ID vytvoříte s e-mailovou adresou, kterou nemůžete ověřit, přihlaste se na stránku svého účtu Apple ID s e-mailovou adresou, kterou jste zadali při vytváření svého Apple ID. Pak budete svoje Apple ID moct změnit na správnou e-mailovou adresu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.