imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

12 vychytávek, díky kterým se s Apple Watch odlišíte od ostatních


I když nejsou Apple Watch zatím dostupné ani k předobjednání, vůbec to nebrání výrobcům vyrábět pro ně různé příslušenství, jako jsou stojany, kryty nebo náramky.

Níže je uvedeno 12 zajímavých doplňků, jejichž autoři si myslí, že vám usnadní práci s hodinkami. A co je nejdůležitější: odliší vás od ostatních.

HiRise for Apple Watch

Díky tomuto příslušenství budete moci vaše zařízení efektivně odložit na noc a samozřejmě dobíjet. Výhodou je, že nemusíte sundávat ani náramek. Hodinky lze jednoduše nasunout na stojan z boční strany, kde se připojí magnetická nabíječka. Příslušenství bude dostupné v květnu ve stříbrné a černé barvě od Twelve South.

1

Luxury Pocket Stand

Obaly a tašky této značky jsou vyráběny z pravé kůže a dřeva, přičemž jinak tomu není ani u tohoto stojanu. Pokud se vám zalíbil, můžete si ho už nyní objednat za cenu 69,99 dolarů (která však bude stoupat na 79,99 dolarů) za verzi American Cherry a 79,99 dolarů (která stoupne na 89,99 dolarů) za verzi African Mahogany. Produkty se začnou posílat začátkem května. Více informací zde.

2

Bandstand

Další ze stojanů disponující vysokou kvalitou materiálu. Obrázek mluví asi za vše. Cena zatím není dostupná, ale pokud máte zájem sledujte tyto stránky. K dispozici toto léto.

3

Náramek od Casetify

Casetify, známá společnost, která vám umožňovala vytvořit si vlastní obal na iPhone, přichází i s možností vytvoření vlastního náramku pro Apple Watch. Vytvářet je můžete z fotek i z obrázků z Facebooku či Instagramu. Obě verze náramků se začnou prodávat v červnu za cenu 50 dolarů.

4

CyClip

Příslušenství pro cyklisty, které vám umožní připevnit vaše hodinky na řídítka vašeho kola. Informace o ceně nebo dodání nejsou zatím dostupné, ale více se můžete dozvědět na této adrese.

5

Roll Up Kit

Další výrobek od již zmiňované firmy Pad and Quill. Obal je zhotoven z pravé kůže, přičemž každý z nich má 25 letou záruku. Dovnitř můžete uložit hodinky, nabíječku a náhradní náramek. Cena: 49,99 dolarů. Více na Pad and Quill.

6

Epik Apple Watch Kit

Bojíte se, že se vám po pádu vaše hodinky rozbijí? Toto příslušenství je v tom případě to pravé pro vás. Navíc pomůže vašemu přístroji být více odolné proti prachu a vodě. Pokud vás výrobek zaujal sledujte tuto stránku. Začátek prodeje je ohlášen po začátku prodeje hodinek, tedy 24. dubna.

7

DODOcase Charging Stand

Není co dodat. Další z řady nabíjejících stojanů. Tento se odlišuje od ostatních dřevěným materiálem téměř po celém povrchu. Začátek prodeje: 4-6 týdnů od zveřejnění Apple Watch. Cena: 69,95 dolarů. Více info zde.

8

Luxury Travel Kit

Poslední produkt od Pad and Quill, tentokrát luxusní cestovní obal pro hodinky, který navíc nabízí také rozkládací stojan. Vyroben je jak jinak z kůže, přičemž dovnitř nebudete mít problém uložit několik náramků, hodinky a nabíječku. Předobjednat si jej můžete za cenu 199,99 dolarů.

9

Griffin Watch Stand

Tento stojan se od výše uvedených liší stylem uchopení a nabíjení Apple Watch, přičemž jako “bonus” nabízí i držák na iPhone. Dostupný bude toto léto u distributorů Griffin Technology za poměrně přijatelnou cenu 29,99 dolarů.

10

The Reserve Strap

Tento náramek může sloužit jako alternativa pro jiné náramky, ale co je nejdůležitější můžete pomocí něj dobíjet vaše Apple Watch. Baterie jsou naskládané skrz celého náramku, přičemž zvýší výdrž hodinek až o 125 procent. Předobjednat si ho můžete přes stránky Reserve Strap za 249,99 dolarů. Takže nejde o nejlevnější příslušenství.

11

Click Watchband adapter

Pomocí tohoto adaptéru si budete moci připevnit k vašim Apple Watch téměř každý náramek, který již vlastníte! Přijde v 38 i 42 mm verzích a i když je zatím ve fázi prototypu brzy se tento produkt objeví na stránkách Kickstarter kde si ho později budete moci zakoupit. Protože i s Apple Watch můžeme být každý jiní. Více zde.

12

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.