imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

3 videa Applu mezi 25 nejlepšími reklamami roku


Adweek zveřejnili svůj seznam nejlepších 25 reklam tohoto roku. V něm naleznete nejlepší mediální kampaně od těch tištěných až po film. Apple se umístil hned třikrát a z toho jednou na celkovém druhém místě.

Apple vytváří kvalitní reklamy pravidelně. Nejlepší na reklamách Applu je, že dokáží prolomit zavedené hranice kreativity, vizuálních řešení a také podávané myšlenky.

Není tedy náhoda, že se jim často dostává profesionálního uznání. Mezi to patří také tři reklamy v seznamu Adweek. Pojďme se na ně nyní podívat.

Unlock – #19

Share your Gifts – #9

Welcome Home – #2

Apple vydal také video dokumentující natáčení Welcome Home. Když vidíme, kolik úsilí do něj bylo vloženo, jsme si naprosto jistí, že si druhé místo právoplatně zaslouží.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.