imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

5 důvodů od Applu, které dokazují, že iPad Pro může být počítačem


Ve svém videu z minulého týdne přináší společnost 5 faktů, které dokazují, že iPad Pro dokáže nahradit laptop.

Zhruba ve stejné době, kdy vyšel náš test iPadu Pro, nahrál Apple na svůj YouTube kanál video, ve kterém se snaží pomocí 5 důvodů prokázat, proč je jejich neustále opakované tvrzení pravdivé: iPad Pro dokáže opravdu nahradit počítač. iPad Pro je tedy:

  • výkonnější než většina počítačů,
  • je nesmírně multifunkční: skener, kamera, poznámkový blok, kino, hudební studio, kniha a spoustu dalšího v jediném zařízení,
  • můžete si ho vzít kamkoliv a díky LTE je zůstává všude připojené,
  • ovládání gesty je intuitivní a jednoduché,
  • Apple Pencil je super.

Jak jste se mohli dočíst v našem testu, důvody Applu jsou pravdivé, nicméně iPad Pro i tak dokáže nahradit počítač jen v určitých případech.

Dokázal by někdo z vás opravdu nahradit počítač iPadem Pro?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.