imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

_PRISM – a svět je kompletní


Dnešní aplikací je logická hra, která vás může zachránit před naprostým vyčerpáním. Pojďme se podívat, co _PRISM nabízí.

Občas se můžete cítit úplně vyšťavení a potřebujete jen půl hodinky na restart. _PRISM vám v tom může pomoci, a to pouze za cenu 89 Kč.

Jedná se o logickou hru s 13 úrovněmi. V těch sbíráte body přesouváním a organizováním různých geometrických tvarů. Za použití integrovaného gyroskopu otáčíte prostorem a přetváříte každý prvek podle potřeby. Každá z úrovní je dokonalá a drží si vysoký standard.

Aplikace sice nevyžaduje nejnovější hardware, pro naprosto komfortní hraní ale doporučujeme alespoň iPhone 7 nebo iPad 2018. Jak se vám hry podobného typu líbí?

Stáhnout _PRISM z App Storu (iPhone, iPad – 89 Kč)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.